Skocz do zawartości

Baterie R6


---Ryba---

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zamierzam urwać się z uwięzi linek i przejść na RC. Chcę zrobić jakiegoś górnopłata z depronu z napędem elektrycznym. To ma być tylko po to by poznać podstawy pilotażu. Nie planuje przyszłości z silniczkami elektrycznymi dlatego nie chce wiele inwestować w ten model.

 

Teraz pytanie. Czy model z depronu poleci na akumulatorkach R6 (paluszkach)? Mam ich około 20 sztuk każda po 2500mAh i dobrą ładowarke do nich.

Może pytanie śmieszne ale nie chce inwestować w napęd elektryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwnie to brzmi.

Nie planujesz inwestować w napęd elektryczny to jak chcesz latać?

 

Do napędu potrzebny jest :

 

silnik

regulator

akumulator (aku co masz nie wydolą prądowo jak sądze)

ładowarka

 

Czyli tak czy tak musisz zainwestować.

 

Skro model ci potrzebny do nauki latania czemu nie nauczysz się latać szybowcem? Napędu on nie ma i przez to wytrzymalszy jest na krety.

 

Myśle że warto zbudować jaskółkę przerobić na rc ją lub wystrugać coś ala graffit lub moze go nabyć.

 

Takie konstrukcje wg.mnie są idealne do nauki latania. Jak opanujesz szybowca to z innym modelem sobie też poradzić. Szybowce nauczą się szanować wysokość.

 

Myśle że warto zacząć w twoim przypadku od szybolka od 1m -1,5m rozp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.