Skocz do zawartości

ASW28 - uszodzony regulator lub odbiornik?


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem z moim ASW28 - w czasie ostatniego lotu (na wysokości 3m) po prostu "zwalił się" w dół z niewiadomego powodu. Teraz jak go odpalam nie ma już standardowego dźwięku (silnik wł/wył) jedynie serwa wykonują lekki ruch w jedną stronę i cisza.

 

- podłączyłem sam odbiornik bez regulatora prądem z starego zasilacza AT(kabel czerowny5V i czarny) i są identyczne objawy,

- podłączałem również regulator do innego wejścia w odbiorniku np. do miejsca gdzie podłączone są serwa i żadnego efektu,

 

Może to uszkodzony nadajnik? czy odbiornik+regulator=dead?

dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to wina odbiornika, wymieniłem na odbiornik znajomego i wszystko działa OK.

 

@wojcio69 - jak sprawdzić czy proponowany przez Ciebie odbiornik Hitec HFS-05 będzie kompatybilny z moja aparatura z Pelikana?

 

Dlaczego te odbiorniki z pelikana tak siadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dlaczego te odbiorniki z pelikana tak siadają?

Bo są kiczowate i o słabych parametrach na marnych pozdespołach.

Podłączyć jakikolwiek odbiornik Hitec'a i sprawdzić czy będzie działał z Twoją aparaturą.

Zakładam, że będzie współpracował.

A jaki odbiornik miał kolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nikt z moich znajomych nie ma Hiteca 35MHz, jedyne rozwiązanie to zakup a to troche ryzykowane :/

 

może ktoś z forum ma wiedzę czy to będzie na 100% działać?

 

Ewentulanie jakiej innej firmy kupić odbiornik żeby współpracował na 100% ? (oprócz dziadowskiego pelikana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.