Skocz do zawartości

Mini F-18 EDF Blue Angels


Rekomendowane odpowiedzi

Zajawiony przez kolegę który lata sobie F35 w wersji mini postanowiłem nabyć z HobbyKing'a piękne maleństwo napędzane turbinką 50mm.

 

http://unitedhobbies.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=12661

 

Model z przesyłką kosztował mnie 82.84$

 

Najlepsze jest to, że jest to kompletny RTF. Zestaw zawiera nawet baterię!!

 

Specyfikacja:

Rozpiętość: 475mm

Długość: 688mm

Waga do lotu: 355g

Silnik: Powerful brushless Inruner

ESC: 20A

Servo: 2 x 8g

EDF: 50mm

Bateria: 850mah 3S 11.1V 20C

 

Czyli do uruchomienia go potrzebujemy tylko swój odbiornik :jupi:

 

Model zrobiony jest z EPO- pianki którą możemy kleić zwykłym CA, jest elastyczne i nieporównywalnie mniej kruche od styropianu (EPS)

 

W przypadku tego modelu producent podaje umiejscowienie SC w ten sposób: KLIK

 

Tutaj film promujący http://vimeo.com/8520270

 

Niewątpliwie nigdzie w naszym kraju nie kupimy tak tanio gotowego zestawu.

 

Model dojdzie do mnie w poniedziałek lub wtorek. Wówczas opiszę proces składania- jeżeli będzie to konieczne :) I relację z oblotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój od wczoraj jest już u mnie.

 

Relacji z budowy nie będzie. Bo nie ma co relacjonować :D Wystarczyło przykleić 7 kawałków pianki do kadłuba i model gotowy do lotu.

 

Po dywanie jeździ :D Mocy ma sporo! Leciutki jak piórko. 355g do lotu z czego mi odpada waga podwozia i waga piankowych rakietek.

 

Dzisiaj być może odbędzie się oblot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten zestaw http://unitedhobbies.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=12866&Product_Name=Mini_AMX_EDF_Fighter_Jet_ARF_Kit_only_%28EPO%29

Cena za ten zestaw to tylko 20$ plus przesyłka. Ja kupiłem ten z całym wyposażeniem. Lata to bardzo ładnie, lecz mocy ma o 30% za mało. W moim przypadku dodałem podwozie, co zwiększyło troszkę mase ( nie liczyłem ile). Jednak z ziemi nie udało się wystartować, musiałem wezwać pomocnika co by z ręki go wyrzucił. Rakiety odpadają po pierwszym lądowaniu w trawie, także lepiej ich nie wklejać. Co jak co ale to EPO jest na prawdę wytrzymałe. Stery wychylają się delikatnie (8mm elevator i 5mm lotki), ale to pozwala w zupełności sterować tą zabawką. O szybkich przelotach można zapomnieć, trzeba wstawić większy silnik. Ale i tak zaliczam go do bardzo sympatycznych modeli. Wart swojej ceny, polecam.

 

P.S. Co do budowy to tak jak kolega wspomniał, nie ma co opisywać. No chyba, że wklejanie skrzydeł i stateczników, na tym koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.