Skocz do zawartości

Pierwsze koty za płoty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!!

 

Jak wymaga tego regulamin słow kilka o sobie.

Modelarstwem zajmowałem się od dość dawna - tzn. mam tu na myśli zamierzchłe czasy szkoły średniej i jako pierwszy model - "kultowy" Wicherek z silnikiem Jeny 2ccm - kto jeszcze pamięta taki sprzęt.

Niestety przez ostatnie klilkanaście lat zawiesiłem modelarstwo na przysłowiowym "kołku" - permanentny brak czasu spowodowany pracą zawodową.

W końcu jednak zmobilizowałem się i postanowiłem "powrócić na łono"

Należę do tych co większość są wstanie wykonać sami - aczkolwiek pomijam tu nowsze techniki - w szczególności laminaty.

Tak naprawdę najwięcej latałem szybowcami i chyba przy tym pozostanę - z rozszerzeniem na moto.

W "hangarze" stoi parę modeli - większość konstrukcje własne od 1500 po 3200 (rzecz jasna mówię o rozpiętośći).

Póki jednak wyciągnę coś z hangaru, muszę sobie przypomnieć i utrwalić latanie.

Jestem na etapie wyboru czegoś do powtórnej nauki i zastanawiam się pomiędzy ES, EG ze wskazaniem na tego pierwszego.

Co jeszcze ? - aparatura Futaba T10C, jakieś serwa i odbiorniki.

Skąd Lubelskie, a konkretnie Nałęczów.

I jeszcze jedno - tak się składa - iż zawodowo jestem konstruktorem i pracuję na CAD 3D, gdyby ktoś potrzebował pomocy czy to w modelingu, czy np w wydrukach wielkoformatowych w skali 1:1, czy w rozwiązaniu jekiegoś problemu, chętnie w miarę możliwości pomogę.

Pisać śmiało bez skrępowania - jeśli będę mógł pomogę.

Kurcze , ale się rozpisałem

 

Raz jeszce witam i pozdrawiam wszystkich

 

Kojani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.