Skocz do zawartości

Test kamery HD 720p na pokładzie ASW-28


markac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Film może nie jest pierwszych lotów :rotfl: jeśli chodzi o scenariusz i realizację, ale chciałem tylko przetestować kamerę. Niestety czas miałem tylko o zachodzie słońca i filmy wyszły dość ciemne ;/

Jak dla mnie, rozdzielczość jest interpolowana, bo do HD to trochę jej brakuje, jeśli chodzi o szczegółowość (jakość).

Dla przypomnienia, kamera posiada rozdzielczość 1280x720 i nagrywa 30 klatek na sekundę.

Zauważalne są dziwne plamy na niebie. Albo coś się stało po upadku, albo już tak ma.

Myślałem, że cięcie się obrazu na komputerze ustąpi, gdy wgram film na YT. Myliłem się...

Być może to jakiś defekt, bo demo od producenta nie ma takiego efektu. Zależne jest to pewnie od rodzaju nagrywanej sceny.

 

Zapraszam do oglądania (kolejne części są w trakcie kopiowania):

http://www.youtube.com/watch?v=u1POXvxPJRQ

 

PS. Nie miałem się kiedy ogolić :lol: Twarz pocięta przez komary. Nie żebym się tłumaczył z wyglądu, ale kto lata w tym miejscu o tej porze, ten wie, że jest niemiło o tej porze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.