Skocz do zawartości

zmywanie , rozpuszczanie klei


Marek_Spy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak CA kapnął mi na spodnie, to po jakimś czasie zrobiła się dziurka.

Po jakimś czasie pokazałem dziurkę żonie, która po jakimś czasie naszyła mi piękną łatkę.

W ten sposób mam kolejne spodnie robocze.

 

Wiem, nie pomogłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - Ostrzegamy: Nie polecamy używania Debondera do usuwania plam z ubrań. Może wchodzić w reakcję z materiałem, z którego jest wykonane i odbarwić czyszczone miejsce powodując jeszcze większe szkody niż plama z kleju!
:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda pani domu wie

No to nie dziw się że tak mało osób wie. W koncu mało mmamy na forum "Pań domu" :twisted:

 

Ja jeszcze sie podepne pod temat. Czym można umyć ręce czy cokolwiek innego po soudalu 66A (ten poliuretanowy pieniacy). Woda nie działa, a szkoda rąk pumeksem drzeć. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debonder działa, nie zżera bawełny i jedwabiu, co do syntetyków to nie wiem bo nie mam. Jednak często na dobre oczyszczenie miejsca po CA to potrzeba ze 2 buteleczki debondera, działa przez namaczanie i płukanie (oczywiście miejscowe). Dziury w spodniach i koszuli po CA też posiadam, ale to wynik kalkulacji czy wydać 40zł na rozpuszczalnik czy 40zł na koszulkę bawelnianą. Ja używam czegoś takiego kupowanego od ręki http://www.arthobby.eu/index.php?page=8&prod_id=856 lub zakupiony na zaś http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8458&Product_Name=Un-Cure_CA_Debonder_1._oz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.