Skocz do zawartości

wyłącznik zapłonu i antena w koronie


RV4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,proszę o poradę w doborze elektronicznego wyłącznika zapłonu.Mam tymczasowo zwykły mechaniczny przy modelu którym wyłączam zapłon w tym czasie gasząc silnik.Miałem już jeden robbe ale miałem problemy,eliminował kopnięcia modelu oraz gaśnięcie silnika.Nie chciał bym wdepnąć znów na minę.Oraz mam następny mały problem gdyż używam odbiornika 8ch 2,4gh corona i w trakcie instalacji elektrycznej delikatnie przyciełem jeden przewód.Po konsultacji z kumplem doradził bym zdjął izolacje do takiej samej dług.jak orginalny i tak zrobiłem ale nie podoba mi się to gdyż jest postrzępiony minimalnie i przy wyjściu z odbiornika jest izolacja zdarta.Czy to nie będzie miało wpływu na zasięg? oraz inne objawy?, w FM mniej więcej się orientuje ale w 2.4ghz nie mam pojęcia jak to jest, wiem że jest jeden kabel odbiorczy a drugi nadawczy o ile się nie mylę...?Prosił bym o pomoc Was gdzie ewentualnie można by było dostać taki przewód lub dorobić,albo zastosować zamiennik np.z futaby tej samej długości.

 

Dzięki wielkie.

 

Pzdr.Paweł.K

Pzdr.Paweł.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.