Skocz do zawartości

Prezencik urodzinowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że spraktykowane mam samoloty, mini heli oraz łódki , to pomyślałem że nadszedł czas na coś jeżdżącego.

I tak o to , po dobrowolnym opodatkowaniu się najbliższej rodziny w dniu moich nastych :mrgreen: urodzin (tutaj szczególnie dziękuję mojej lepszej połowie) zebrałem odpowiednie fundusze na taki o to zakup:

Dołączona grafika

 

Jako, że nie rajcuje mnie kupno gotowca (bo co to za fun wyjąć model z pudełka, włączyć baterię i już), to wybór padł na KIT Tamiy'i .

Jest to raczej zestaw budżetowy dla amatorów, czyli w sam raz dla mnie.

 

Po wyjęciu z pudełka prezentuje się całkiem całkiem:

Dołączona grafika

 

Dodatkowo, do zestawu dokupiłem zalecane łożyska w osłonie gumowej oraz kompletny zestaw oświetlenia diodowego, co by uatrakcyjnić wygląd.

 

Roboty ze złożeniem podwozia nie powinno być więcej niż na max. 2 wieczory. Zresztą już zacząłem je składać i widzę jedną dużą zaletę i przewagę w porównaniu do kitów samolotów - zero pylenia przy szlifowaniu balsy i babrania się z klejami :devil:

 

Mam nadzieję, że dzisiaj sobie go odpalę w wersji golas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie Pan to kupil?

Primo. Jaki Pan ? :shock: To że mam naście wiosen więcej, to nie przesadzajmy z tymi "Panami" :P

 

A kupiłem go tutaj:

http://www.rcmart.com

 

hmm moze bym sie sam skusil jesli byłby Mustang :)

Widzę że taki produkt też jest u Tamiy'i , ale znalazłem go gdzie indziej:

http://www.etamiya.com/shop/tamiya-58228-tamiya-110-ford-mustang-cobra-tl01-chassis-p-3273.html

 

M-03 przedni napęd kupiłem młodszemu bratu takiego samego kilka lat temu

 

największy problem to brak przyczepności :D

Myślę, że to mnie dotyczyć raczej nie będzie, bo mam zamiar używać go wyłącznie rekraacyjnie śmigając po przydomowym parkingu lub drodze (jako przerywnik między samolotami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.