Skocz do zawartości

EGP - twarde lądowanie na dachu u sąsiada :D


barman_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam twarde lądowanie u sąsiada na dachu :D... Perspektywa tak mi się poje.ała że szok... Myślałem, że jestem dużo bliżej więc podchodziłem do lądowania ;)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

I filmik z lotu... Ale powiem tylko tyle - widok domu z lotu ptaka wart był tych zniszczeń :D... Oczywiście "nielot" już wyprostowany i posklejany - wygląda jak nówka sztuka :D... Jedno serwo do wymiany ;)...

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Hah293o0WJQ

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik i mam parę uwag:

1. Czemu ciągle włączasz silnik? EGP to szybowiec, a nie samolot i potrafi szybować.

2. Zły pomysł latać w takim terenie! A jak chcesz tak latać to kup OC żeby było z czego naprawiać ludziom domy, samochody itp

3. Przed lądowaniem wytrać prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie latam tutaj ani w podobnych miejscach nigdy ;)... Po prostu chciałem zobaczyć jak wygląda z lotu ptaka dom i moja okolica ;)... Oczywiście był to pierwszy i ostatni lot w tym miejscu. Odnośnie lądowania - nie było tutaj miejsca na wytacenie szybkości ;)

Dach przetrwał także jest git :)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach przetrwał także jest git :)

pozdr.

To super. I dobrze, że nikt nie oberwał.

Ja się zdziwiłem niedawno sile uderzenia modelu. Byliśmy na stoku i kumplowi zwiało takie lekkie (z 200-300g) maleństwo - szybowczyk z metr rozpiętości. "Wylądował" na dachu mojego auta i to tak szczęśliwie, że zaciągnął wysokość i model spadł płasko. Byłem pewien, że nie będzie nawet rysy. Tymczasem jest solidna smuga i spore wgniecenie. Jakież szczęście, że kolega dobrze lata i zaciągnął drążek wysokości, bo gdyby uderzył dziobem, to chyba wybiłby dziurę. Od razu przestawiliśmy auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.