Skocz do zawartości

Polowanie na gołębie


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

KrzysiekB - trafić ptaka modelem jest diabelnie trudno, no chyba że on chce ciebie trafić :D (poszukaj tematu "przestroga dla pilotów FPV"). A poza tym dla pilota FPV lot z ptakami to jest jakby swego rodzaju nagroda - dostąpił zaszczytu latania z prawdziwymi profesjonalistami. Mnie udało się to tylko raz w życiu i tak piszczałem z radości jak dzieciak aż kumple na lotnisku mieli ze mnie polewkę :mrgreen:

Jak chcesz zobaczyć to looknij na moje konto na vimeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Dawid, widzę, że już datę ustawiłeś :lol: - Goood job :wink:

 

No nie wiem, czy byłbym taki odważny, żeby ludziom nad domami latać... zwłaszcza,że latam na 35MHz.

 

A pościg fajny, tylko, żeby mieć jakieś szanse, to chyba musisz zabrać się za jakiegoś pylona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Date mialem ustawioną ale przy ponownym właczeniu kamery znowu sie przestawila.

Dzosoaj rano latalem nad plażą w Rewalu i date mam już dobrą. Film będzie po południu albo wieczorem.

Pozdrawiam.

 

PS: co do latania... latam na sprawdzonym i niezawodnym sustemie futaba 2,4ghz więc sie nie mam co stresować :P Jeszcze nigdy nie straciłem zasięgu. Jak latałem koło domu lamą na 35mhz to co chwile jakieś zakłucenia łapała i świrowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latasz wsrod budynkow i straszysz cudze gołębie kolego, nie masz sie czym chwalic. Widzialem juz kiedys jak wlasciciel golebnika wpadl na boisko szkolne gdzie lataly smarkate łebki i scigaly gołębie. Połamał jednemu antene w nadajniku i sie skończył dzień dziecka. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pmaverick - jak rozumiem ten filmik (i pozostałe) to tylko zbieżność nicków:

 

 

Bo jeżeli nie to na twoim miejscu w temacie bezpieczeństwa bym się nie wypowiadał albo zastanowił nad znaczeniem słowa "hipokryzja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ograniczenia mocy nadawania i częstotliwości dla wideo na której się poruszasz znasz? A czy fakt że znasz podział przestrzeni powietrznej w swoim rejonie spowodował że zgłosiłeś do lokalnego FIS'u że będziesz się szlajał tak wysoko?

 

( jezeli wiesz w ogole o czym mowa)

Nie masz monopolu na wiedzę....

 

Jak ci szkoda czasu na takie przepychanki to proponuję ci cieszyć się filmem a docinki w stylu wszechwiedzącego modelarza zgreda zachowaj sobie na lata osiemdziesiąte swojego żywota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy fakt że znasz podział przestrzeni powietrznej w swoim rejonie spowodował że zgłosiłeś do lokalnego FIS'u że będziesz się szlajał tak wysoko?

 

Bardzo cie prosze chlopie, nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie znasz. Wcinasz sie w dyskusje miedzy mnie a Eco, po co? Na dodatek żąglujesz terminami typu FIS samemu nie wiedzac co to za twor i co sie tam faktycznie zglasza. Wiesz ze cos dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele verid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECO sorry za OT

No nie wiem, czy byłbym taki odważny, żeby ludziom nad domami latać... zwłaszcza,że latam na 35MHz.

Czy kolega mógłby rozwinąć ten wątek ... interesujące zwłaszcza ta ostatnia część zdania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pmaverick bardzo cię proszę nie truj ECO o bezpieczeństwie samemu będąc z nim na bakier to tak w temacie wcinania się.

A odnośnie prośby ECO - jeżeli masz ochotę kontynuować to smędzenie to zapraszam na PW możesz się tam wykazać do oporu jaki to jesteś fest obeznany w temacie co się gdzie zgłasza, po co, jakie to ma znaczenie dla bezpieczeństwa innych w powietrzu, na jakich częstotliwościach wolno ci nadawać, co i z jaką mocą bez zaśmiecania tego tematu.

 

Wybacz ECO - więcej nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bez żadnej urazy z mojej strony :D

 

ECO podrzuć proszę jaką kartę masz w tym GumCamie. Mam podobny wynalazek pożyczony od znajomego ale zdarza mu się przycinka w nagraniu - podejrzewam że karta za wolna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.