Skocz do zawartości

Piper CUB RC System RTF


k3m0t

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, podepne pod czwarty. Tak, regiel, oraz pozostale dwa serwa byly podpiete. Teraz tak, podlaczylem juz popychacze do serw, w aparaturze trymery na srodku, lotki, steteczniki (nie wiem czy dobrze mowie), ustawiam rowno z modelem, dobrze robie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ustawia się tak, później w locie się doreguluje trymerami. Jak włączysz to posprawdzaj czy w dobrą stronę się wszystko wychyla i czy na właściwych drążkach (tz czy masz dobrze kabelki podopinane). Najlepiej zdejmij śmigło do takich testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdzilem zgodnie z instrukcja i niby sie zgadza:

lewy drazek: gora, dol gaz

prawo, lewo - tylko statecznik prawo/lewo

 

prawy drazek prawo/lewo lotki na skrzydle

gora dol, statecznik na tyle gora/dol sie rusza

 

Teraz tak, co do silnika to powinien byc dobrze zamocwany, tak? (ewentualnie da sie to jakos sprawdzic) Zaraz zrobie zdjecia i pokaze jak wszystko wyglada.

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Mam jeszcze pytanie co do ostaniego zdjecia, czy dobrze tam zamocowalem/przkrecilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do smigla, to ciezko sugerowac sie napisami, gdyz takowych na tym smigle nie ma, ale wydaje mi sie, ze jest dobrze zalozone. ;) Zamierzam jutro oblatac model. Co do miejsa, to bede latal nad jakas laka, wiec wrazie zlego ladowania, moze nie bedzie takich wilekich strat, jak myslicie :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.