Skocz do zawartości

Lama-zwarcie


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pewien problem,mianowicie podlaczalem jakis stary,pakiet pod helikopter lamy ,tylko przelutowywalem dawno kable ,tylko zapomnialem,ze kable sa zmienione stronami...tak wiec podlaczylem + do - i bylo zwarcie i kicha ,helik nie odpali.Co moglo pojsc. 4 in 1, ?czy całą alektronika ?a moze da to sie jakos naprawic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,pisze nowego posta ,bo sporo osob go czytalo,a po edycji bdzie dalej stara data.

Udało mi sie podlaczyc jakies 3in1 ,ale problem,bo tak : Serwa działają ,dioda sie swieci,ale silniki ani drgą .Niby jak dodam full gaz ,to dioda zmienia kolor z zielonej na czerwoną ale dalej silniki stoją w miejscu....

EDIT: zrobilem do tego etapu,dalej juz nic nie poradze i licze na Was :D

Tak:silnik jeden sie kreci,ale nie ma na to wplywu aparatura,tzn,serwami da sie sterowac z aparatury,ale silnika sie nie da.Podlaczam zasilanie i leci na pelnym gazie.Drugie silnik ani drgnie ,dopuki nie przeloze go na gniazdo w odbiorniku tamtego wczesneijszego silnika ,czyli dalej cos nie tak z 4w1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"]ja mam problem w lamie taki mianowicie jak wloncze lame v 3 to nie moge sterowa gazem lecz serwami tak maszyna leci do góry i się kreci wokół własnej osi w prawo

mialeb kiedys wypadek ze skruciłe antene i od tamtej pory ani drgnie

Czy możesz to przepisać po polsku i zrozumiale?

Widzę, że stopkę sobie zrobiłeś dość adekwatną do sytuacji, ale są wakacje. Możesz trochę odpuścić z tą "nauką" i robić trochę mniej błędów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Najprawdopodobniej poszły Ci tranzystory,ja może się tak w elektronikę nie zagłębiam ale mam paru znajomych co siedzą w tym,nie jest to wielki koszt kilkunastu złotych a może się udać:),a tylko 4 in1 oddaj komuś kto na prawdę z tym robi Nie obiecuje Ci,że na 100 procent ale jest duża szansa na ożycie:),Pozdrawiam Adrian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.