Skocz do zawartości

Prośba o poradę w wyborze apratury.


Pit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów! Mam zamiar zakupić apraturę 2,4GHz w cenie do 1500zł. Po przejrzeniu ofert sklepów pojawiają się 3 możliwości:

HITEC AURORA

Multiplex COCKPIT SX Standard Set M Link 2,4

Aparatura GRAUPNER MX-16 IFS 2,4GHz

Prosiłbym użytkowników tych apratur aby wymienili wady i zalety poszczególnych z nich. Dla mnie najważniejsze jest: ergonomia i intuicyje menu. Z Aurorą miałem do czynienia i wygląda bardzo ciekawie ale w dłoniach leży niewygodnie. COCKPIT leży super ale nic nie wiem na temat jego menu, pracy itp. Natomiast GRAUPNERA znam tylko z internetu. Będę wdzięczny za wasze wskazówki i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ranking:

1. Aurora, 9 kanałów, tanie odbiorniki, telemetria, otwarte oprogramowanie (użytkownicy rozwijają soft), nowy produkt, programów bez liku, dobry wyświetlacz, z pulpitem i zmianą drągów będzie jak ulał.

2. MPX SX, 7 CH, drogie odbiorniki, już stara konstrukcja i soft

3. Graupner j w ptk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, na stronie HiTeca masz listę updatów, teraz można wgrać wersję 1.07 a czym się różni to proszę poczytaj TU

 

A TU jest wątek tzw. Wish List od użytkowników Aurory.

 

Po lekturze stwierdzić można że oprogramowanie się rozwija i nie jest to ostateczna wersja tego co jest w aparaturze, a jak sama specyfikacja aparatury mówi, taka właśnie jest idea, oprogramowanie jest rozwijane i ulepszane przez producenta, wedle sugestii użytkowników.

 

Aha, oprogramowanie otwarte ale nie w sensie GNU, gdzie fizycznie wszyscy piszą soft, sugestie od użytkowników są uwzględniane i ulepszane czego w innych aparaturach nie ma, przynajmniej w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pulpitem i zmianą drągów będzie jak ulał.

Myślę, że pulpit to dobry pomysł ale czy ktoś już to produkuje? W ofercie znanych mi sklepów nie znalazłem.

A co sądzicie na temat aparatury Sanwa SD-10G FHSS 2.4GHz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.