Skocz do zawartości

DX6i - kilka pytań


k3m0t

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem aparaturę Spektrum DX6i. 1. aparatura została zakupiona używana - jak mogę sprawdzić jej sprawność, tzn. czy wszystko działa. 2. Rozkręcenie aparatury w celu regulacji drążków (bo czuje, że coś lekko chodzą porównując ze starą aparaturą), wiąże się z utrata gwarancji? 3. Jak skonfigurować aparaturę z jakimś prostym symulatorem typu FMS. Będę wdzięczny za pomoc, oraz udzielenie odpowiedzi na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre nie wiesz czy wszystko chodzi jak powinno a już byś wielce rozkręcał i regulował

Najlepsze są wypowiedzi podparte wiedzą na dany temat.

W oryginalnej instrukcji obsługi do tej aparatury jest opisane i przedstawione na ilustracjach jak wyregulować drążki po rozkręceniu obudowy. Poza tym do urządzenia jest dołączona blaszka, która po zamontowaniu wprowadza na drążku obrotów silnika odczuwalne przeskoki.

Pod tym linkiem instrukcja tłumaczona (niestety translatorem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Adam_Max, widziałem instrukcje i tak zrobiłem (wyregulowałem), jednak moje pytanie było, czy rozkręcenie aparatury w celu takiej regulacji, wiążę się z utratą gwarancji.

 

Opcjonalnie, podłączyłem kabel z aparaturą do komputera i wykryty został joystick ppjoy, jednak nie bardzo wiem, jak to wszystko skonfigurować, tzn. uruchomiłem symulator FMS i przesuwając drążek w aparaturze, chodzi odwrotnie, tzn. gaz mam na samym dole, a w symku jest max. Jest gdzieś instrukcja, jak to skonfigurować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.