Jump to content

Odbiornik HK-TR6A

Piotrek9932

Recommended Posts

podepnę się w temacie.

czy ktoś parował ten odbiornik z aparaturą Turnigy 9X 9Ch v2 Firmware ?

Z opisów wynika że powinny ze sobą współpracować, ale opis to jedno, a życie zawsze to weryfikuje.

Odbiornik HK jest sporo lżejszy od Turnigy (39g Turnigy, HK tylko 13g)

• 3 months later...

Trochę odświeżę temat. Mam problem otóż za każdym razem gdy podpinam zasilanie miga czerwona diodka przy odbiorniku a przy aparaturze mam żółtą może ktoś wie co z tym zrobić :| 'aparatura' działa bo patrzałem przy komputerze gdy ruszam drążkami nic się nie dzieje żadne serwo nawet nie drgnie :x

Spokojnie ja ostatni przez ponad 2 miesiace latałem na czerwonej diodzie mniej wiecej raz w tygodniu i nic się nie stało. Oczywiście jeśli w aparaturze masz baterie to nie możesz podłaczyć ładowarki, ale to mam nadzieję że wiesz.

Ok już prawie wszystko rozumiem :lol:

Kupiłem nowe r6 do nadajnika świeci mi się żółta

z pakietem później się pomęczę, teraz chciałbym zbindować nadajnik z odbiornikiem :mrgreen: właśnie szukam w google i chyba coś znalazłem :wink:

Co do bindowania top robisz to tak.

1. Wpinasz zworkę (wtyczka z dwoma kabelkami) pod kanał "bat"

2. Podłączasz zasilanie odbiornika przez reglulator do 3 kanału lub jakieś inne żródło ~5V

3. Włączasz nadajnik trzymając ten taki przycisk "bind range test" chyba on tak się nazywa i z wcisiętym przyciskiem czekasz aż się zapali na odbiorniku czerwona dioda, ale ciągle, nie migając.

4. Odłaczasz zasilanie odbiornika wyciągasz zworkę, wyłaczasz nadajnik (najlepiej w takiej kolejnosci żeby już sobie dobry nawyk wyrabiać)

5. Powinno wszystko działać

FILMIK

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.