Skocz do zawartości

Odbiornik HK-TR6A


Piotrek9932

Rekomendowane odpowiedzi

podepnę się w temacie.

 

czy ktoś parował ten odbiornik z aparaturą Turnigy 9X 9Ch v2 Firmware ?

 

Z opisów wynika że powinny ze sobą współpracować, ale opis to jedno, a życie zawsze to weryfikuje.

Odbiornik HK jest sporo lżejszy od Turnigy (39g Turnigy, HK tylko 13g)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trochę odświeżę temat. Mam problem otóż za każdym razem gdy podpinam zasilanie miga czerwona diodka przy odbiorniku a przy aparaturze mam żółtą może ktoś wie co z tym zrobić :| 'aparatura' działa bo patrzałem przy komputerze gdy ruszam drążkami nic się nie dzieje żadne serwo nawet nie drgnie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bindowania top robisz to tak.

1. Wpinasz zworkę (wtyczka z dwoma kabelkami) pod kanał "bat"

2. Podłączasz zasilanie odbiornika przez reglulator do 3 kanału lub jakieś inne żródło ~5V

3. Włączasz nadajnik trzymając ten taki przycisk "bind range test" chyba on tak się nazywa i z wcisiętym przyciskiem czekasz aż się zapali na odbiorniku czerwona dioda, ale ciągle, nie migając.

4. Odłaczasz zasilanie odbiornika wyciągasz zworkę, wyłaczasz nadajnik (najlepiej w takiej kolejnosci żeby już sobie dobry nawyk wyrabiać)

5. Powinno wszystko działać

 

FILMIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.