Skocz do zawartości

Easy Gilder


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

a ile masz na aparature? zebra do easy glidera jest "akurat" lecz gdy kupisz cos lepszego albo chociazby bedziesz chcial zrobic klapolotki to ci zabraknie kanalow. zainwestuj we flasha 5 lub optica 6. slyszalem o nich same pozytywne rzeczy. Albo wlozysz stowke wiecej i kupisz http://modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=18_19&products_id=2731

apke kupujesz na dluzej wiec nie ma co oszczedzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie polecam Zebry. Sam się na nią napaliłem rok temu. W każdym razie w moim egzemplarzu jest co najmniej cieńki zasięg. Czasami objawy były na odległości mniejszej niż 200m. W tej chwili dorobiłem się Sanwy RD6000 i nadal korzystam z odbiornika z Zebry, zasięg się poprawił ale i tak noszę się z zamiarem kupna jakiegoś lepszego. Z tego całego zestawu to najbardziej jestem zadowolony z serw. Są dużo cichsze i mają mniejsze luzy niż np. dynam.

 

Nie wiem czemu pisze przy niej Hitec w sklepie. Taka nazwa nie znajduje się na żadnym elemencie zestawu ani na pudełku. Znalazłem ją dopiero w środku na układzie scalonym kodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu pisze przy niej Hitec w sklepie. Taka nazwa nie znajduje się na żadnym elemencie zestawu ani na pudełku. Znalazłem ją dopiero w środku na układzie scalonym kodera.

Bo Hitec i Multiplex to teraz jedna firma. Więc MPX Zebra to tak naprawdę Hitec Zebra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz sam mam EG to moze conieco sie wypowiem.

 

Serwa - HS 55 i HS 81 - pod takie model jest przygotowany. Tansze zamienniki to serwa Conrad 05 i 03.

 

Oryginalny napęd nieźle współpracuje z pakietem 8x1050 Kan ( takie mialem ). 7celowy pakiet to porażka. Zamonotowanie pakietu 3S do napędu jest mozliwe ale uwaga na przegrzewanie silnika !

 

Kulka w ogonie -proponuje nie wklejać - wywazysz i tak pakietem a bedzie dorabiala problemów jak np. zamocujesz bezszczotkę.

 

Jak EG jest dobrze ustawiony to lata sam - u nas na lotnisku moglem go zostawic samopas na minute i dokladnie wiedzialem gdzie będzie - latal nim kazdy, obojetnie jaki mial staż, mode itp. Po prostu wyciagalo sie go w górę i oddawalo nadajnik komuś w stylu 'trzymaj, ja sie ide odlać'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.