Skocz do zawartości

Problem z kamerą "pilot"


Malker

Rekomendowane odpowiedzi

:cry:

Coś się stało z moją kamera, Car Keys.

nie wiem co mnie tknęło i zresetowałem ją guziczkiem "reset" i teraz mam duży problem.

Po podlączeniu kamery pod USB, dioda zaczyna świecic i idzie wejśc na kartę w kamerze. Gdy tylko odłącze zasilanie z USB kamera sie wyłącza. Nic nie idzie zrobic, nie reaguje na żadne przyciski.

Wygląda to tak jak by nie dostawała zasilania z baterii :( Ale dziwne, że stało się to po resecie, chociaż takie problemy były można powiedziec od początku tylko wtedy czasami dioda zostawała "zaswiecona" i szlo wyłączac i włączac kamerke a teraz nic :/

W środku wszystko jest zlutowane, rozebrałem ją i jest OK, kabelki od baterii sie nie ruszają. Nie wiem jak sprawa wyglada od strony przycisków bo nie mam takiego małego śrubokręta a domowymi sposobami boje sie o płytkę.

 

Jest ktoś w stanie pomoc?

 

P.S: Dodam jeszcze, że po chwili podłączenia kamery pod USB części na płytce są ciepłe, tak samo jest ze slotem karty. Nie wiem czy tak byc powinno czy nie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy o tej samej kamerce myślę: http://allegro.pl/item1176252662_pilot_breloczek_mini_kamera_720x480_sd16gb_gratis.html

 

Może włączasz ją bez karty pamięci? U mnie w tym przypadku też coś dziwnie świrowała, albo poprostu jest rozładowana. To, że się grzeje podczas podłączania do kompa, chyba jest normalne (ja też tak mam). Kiedyś po lotach jak wypakowałem cały swój sprzęt (po około godzinie) zauważyłem, że kamera cały czas się grzeje pomimo, że jest wyłączona, wtedy zapodałem jej przycisk reset i pomogło bez żadnych efektów ubocznych.

 

miałeś zdać relacje z tego jak działa

no to właśnie zdał - jest problem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he... :lol::lol:

Kamerę już używałem, nagrywałem filmy ale jak na razie brakowało platformy :P Dopiero co ulotniłem EGP :)

 

Kamera okazała się byc nieźle rozładowana. Ładowała się 5godz. i dopiero teraz wszystko działa ;)

 

temat do zamkniecia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propos tej kamerki to też takową posiadam i jestem z niej zadowolony. Jakość jak na takie małe cuś jest niesamowita, ale pod warunkiem dobrego oświetlenia. W dzień sprawuje się świetnie na zewnątrz, w pomieszczeniach zaczyna nieźle szumieć.

Co do problemu, który miał kolega to niekoniecznie musiało być rozładowanie. Jest możliwość wykorzystania jej jako kamerka internetowa co jednak czasem powoduje problemy. Więcej informacji na temat przeróbek i uzdrawiania sprzętu tutaj: http://www.chucklohr.com/808/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.