Skocz do zawartości

RWD-5 Kolbuszowa


KrzysiekB.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę polatałem dzisiaj rano i pokleiłem parę ujęć;)

 

Na filmie tego akurat nie ma, ale podczas jednego lotu straciłem na jakieś 5 sek zasięg. Pewnie było to spowodowane wysokością, bo była dosyć spora:D, większa od tej największej widocznej na filmie, model już był ciężko zauważalny. Latałem koło 8, kiedy była jeszcze dosyć duża rosa, podczas startu koła tak rzucały kroplami, że zachlapał mi się obiektyw i kompletnie nic nie widać przez cały lot:D dlatego tego nie ma.

 

Zapraszam do obejrzenia!:)

 

[vimeo]

[/vimeo]

 

i do skomentowania!

 

P.S. Po raz pierwszy wylatałem całe 2 pakiety:D, zawsze po lotach na tym mniejszym pakowałem sprzęt i do domu, bo za bardzo mną emocje targały, i nie chciałem popełnić jakiegoś głupiego błędu:). Powoli czuje, czym smakuje modelarstwo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka z filmu akcji - a nic się nie stało ;]

To miałem rozwalić o trybune model dla dopełnienia klimatu?:D

 

Fajne ujęcie z widokiem na koło

wyglądało by ładniej, gdyby nie zamazany obiektyw

 

A filmik - jakby zrobiony fukcją 'autofilm' , szybkie krótkie cięcia kadrów.

Nie wiem nawet, czy taka funkcja isteniej. Celowo tak to zmontowałem, żeby film wyszedł bardziej dynamiczny. Moim zdaniem lepszy jest taki efekt, niż 10 minut filmu z jednej perspektywy bujania w obłokach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.