Skocz do zawartości

Ebay.de


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy tylko, że nie podano kosztów przesyłki do Polski.

Nie każdemu chce się szukać kosztów przesyłki do wszystkich krajów świata.

Istotniejszy jest zapis Versand nach: - Deutschland / Europa / Weltweit - czyli do jakiego kraju/regionu możliwa jest wysyłka.

Ale chyba mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby na uprzejme pytanie o przesyłkę do Polski ktoś zareagował odmową, nawet jeśli w aukcji było tylko Deutschland. Szczególnie przy płatności z góry.

Zawsze można się dogadać, tylko kwestia kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie zdarzyło. Ale zawsze kupowałem z płatnością z góry i zawsze ustalałem to przed licytacją. Nawet jeszcze za czasów Marki ZachodnioNiemieckiej :)

Faktycznie, za pobraniem mogą nie chcieć wysłać, a niektórym może się nie chcieć tak po prostu z lenistwa lub innych powodów. Ale np. wzmianka, że jesteśmy w EU/UE (nie każdy to wie) uspokaja część przerażoną wizjami deklaracji celnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale np. wzmianka, że jesteśmy w EU/UE (nie każdy to wie) uspokaja część przerażoną wizjami deklaracji celnych :D

Faktycznie, mogło to dotyczyć 2004 roku.

Pamiętam dokładnie, bo wtedy zacząłem robić zagraniczne zakupy internetowe i interesowało mnie wszystko na ten temat.

W sumie pozostałem przy Chinach i USA, bo mimo cła (konkretnie VATu) ceny są atrakcyjne.

Na ebay też się zarejestrowałem, ale jakoś nic nie kupiłem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.