Skocz do zawartości

Funtana zgubiła pakiet


pawel66

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Stary, przecież ten model to jest 2 dni roboty :o

Napraw go. No chyba,że wolisz kase wydac niepotrzebnie lub ten latał beznadziejnie :P

 

A co do pakietu. Jakim cudem mógł odleciec? Wypiął sie w modelu? Bo chyba nie wyleciał z niego bo raczej nie ma jak. No i jak Ty mocujesz pakiety? Mi się jeszcze ani razu nie wypiął pakiet a robiłem ostrzejsze "zwroty" niż wyjście z korka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie sie nie chce :roll:

 

pakiet był zaczepiony kawałkiem rzepa niestety małym bo zabrakło w sklepie i od góry zaciśnięty gumą

 

a te korki to na max gazie były więc nie wiem czy latałeś ostrzej :wink: :P

 

funtana nie latała źle powiedziałbym ze nawet coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile chcesz ją sprzedac? Mogę ją przyjąć, będzie w dobrych rękach :D 2dni roboty i będzie fajny modelik hyhy... Chociaż spróbuj naprawic, to bardzo proste !

Kup CA i połapiesz to co złamane a później wzmocnisz i skleisz żywicą - oczywiście z rozsądkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ale mnie sie nie chce "

czyżby tatuś za dużo kieszonkowego dawał?

 

'tatuś kieszonkowego w ogóle nie daje"

a modele niestety kosztują ???? dziwne

 

Co wy ludzie ze Skarbówki jesteście??? Temat nie trzyma sie kupy!!! Skoro autor tematu ma kase na nowe modele to pozazdrościć obrotności, a nie czepiac sie.

 

jaki model kupić na zamianę ? To jest wlasciwy temat, a nie budżet i kieszeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.