Skocz do zawartości

Funtana zgubiła pakiet


pawel66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Młody, rozbiłeś odtworzony, fajnie latający model przez własną głupotę. Wiesz dokładnie ( a ja na pewno) za ile kupiłeś go po odtworzeniu przeze mnie po tym jak poprzedni właściciel przeciął ją na pół na krajzedze, nie przeginaj z tą ceną bo napiszę na forum za ile kupiłeś i z jakim wyposażeniem, a jak nie umiesz remontować to nie bierz się za modelarstwo. Wkurzyłeś mnie. Jak cie zobaczę na lotnisku to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHa

 

Pawel66 wpadłeś jak śliwka w kompot :)

 

Paweł66 podpadłeś teraz tak, że lepiej zmień lotnisko :mrgreen:

 

piętka- bardzo mi się to spodobało, że ktoś nie przejmował się niczym i wyjawił jak że ważny sekret (Piwo Dla Tego Pana )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełek nie jest nieuczciwy tylko jeszcze młody( bardzo) i czasami wydaje mu się , że pozjadał wszystkie mądrości, podczas gdy rozumek ma taki stosowny do wieku. Kiedy mu odsprzedawałem model, miałem nadzieję, że nawet jak mu coś zrobi to go naprawi, choćby po to, żeby się czegoś nauczyć. Co do omłotu jaki go czeka na lotnisku to niech się nie boi, ja dzieci nie biję, chyba, że inni. :D

Pozdrawiam wszystkich

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uszkadzałeś go wcześniej to jakoś dawałeś radę posklejać i latałeś dalej całkiem całkiem, aż raz odechciało ci się przymocować solidnie pakiet (abecadło modelarskie!!!) Może zdecyduj raz wziąć się za poważniejszą naprawę? Nie bądź taki wygodnicki - Jak trudniejsza robota to olać! i kupić nowy. Ktos tam nazwał cię NEO-KID, nie bąź taki. Przecież wiesz, że mimo twej czasami denerwującej osoby zawsze Ci pomożemy! :D

Piotr

P.S. Rozmawiałem z chłopakami, obiecali, że nie oklepią cie w tym roku ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość ze zwalił wine za fuszerkę na poprzedniego właściciela

nic takiego nie napisałem/nie miałem na myśli

 

P.S. Rozmawiałem z chłopakami, obiecali, że nie oklepią cie w tym roku ;D

Teraz Paweł będzie bał się jeździć na lotnisko

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: chrzczenie było z zapasem? :P

 

 

 

 

Nie bądź taki wygodnicki - Jak trudniejsza robota to olać!

no właśnie nie bardzo mam ochotę naprawiać trochę polatałem funtanką i daje ona dużo zabawy ale chcę spróbować czegoś nowego/lepszego i jeżeli jej nie sprzedam w akceptowalnej cenie to pewnie odbuduję żeby się nie marnowała :wink:

 

dla wyjaśnienia kupiłem funtanę za 150zł z 2 serwami tp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzest modelarski przeszedłeś, bo takie jest zbójnickie prawo! :devil: A odnośnie próbowania czegoś lepszego- Jak popełniasz takie proste błędy jak nie przymocowanie pakietu bo ( tu cytuję)" rzepa w sklepie zabrakło", to jak dalej będzie z Twoimi następnymi modelami?

Nie pamiętam wspólnych lotów, w czasie których coś by Ci się nie stało z modelem (wiele razy latałem tą funtanką i nigdy mi nic nie odpadło, a tobie w jednym locie najpierw odpada kabina a potem pakiet). Zawsze był to jakiś prosty błąd wynikający z niedbalstwa, pospiechu, a zwłaszcza nie przygotowania się właściwego do wyjazdu na lotnisko. Modelarstwo to również nauka takich cech jak staranność, roztropność, odpowiedzialność, skromność, umiejętność przewidywania i wiele innych ( a nie odzywki do starszego kolegi z forum, że niby tak ostro nie latał czy cuś- byłem widziałem, wcale tak ostro nie było). Jak te cechy nabędziesz to Ci tanio sprzedam swoją EXTRĘ 2 m Patty Wagstaff (!) ( O rany, chyba się zagalopowałem. Ale z drugiej strony- znam dzieciaka - nie ma się czego bać :D ). Wiele razy mówiliśmy Ci na lotnisku: posłuchaj czasami rad starszych panów kolegów, nie wyważaj otwartych drzwi, ale Ty jak zwykle po swojemu. No cóż, takie prawo młodości. Póki co..... trochę pokory chłopaku.... reszta sama wtedy przyjdzie.

Wciąż życzliwy Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietka

 

Chłopaka nastraszyłeś teraz do końca życia będzie latał tym modelem. :wink:

 

 

pawel666

 

Nikt Ci źle nie życzy , ale warto było by naprawić oblatać może wtedy wystawić i sprzedać za jakąś kasę lepszą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek_Spy rozwalił madmana Kadłub poszedł w pól, rozerwanie folii sklejenie wszystko do kupy ,naklejenie folii nowej i model już wygląda super, tutaj jest dosłownie parę godzin roboty aby model byl taki jak przed wypadkiem, ale jak to mówią mlodym teraz nic się nie chce robić, tylko wszystko na gotowe czekają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.