Skocz do zawartości

artuditu będzie latał . ( pytania początkującego )


Artur z kołobrzegu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dobieram sprzęt .

Celem początkowym jest pewny zasięg 2 km .

Latam na częstotliwości 35 , i tu pytanie wybrać tor wideo na 1,2 czy 2,4 ?

Który z nich będzie lepszy ? Lektura postów kieruje mój wybór na któryś z zestawów firmy lawmate , czy jest coś równie dobrego godnego uwagi ?

Chciałbym zapytać jakie gogle warto kupić na początek ?

Czy opłaca się kupowanie toru video w polskich sklepach - ile będę musiał zapłacić za przesyłkę z zagranicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje koledze poczytac troche ten dzial zanim zadasz kolejne pytania. Nawet nie raczyles sprawdzic kosztow wysylki ze sklepow, lenistwo do potęgi N. Mamy sprawdzic to za Ciebie rozumiem?;)

 

Celem początkowym jest pewny zasięg 2 km .

To co Ty założyłeś sobie "na początek" osiagnelo jakies 10% lataczy fpv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Celem początkowym jest pewny zasięg 2 km .

To co Ty założyłeś sobie "na początek" osiagnelo jakies 10% lataczy fpv.

No ja kilka miesięcy latam i się w tych 10% jeszcze nie mieszczę. Obawiam się Artur że musisz zmienić założenia odnośnie celu początkowego.

 

Dziś uruchomiłem quada FPV i zasięg mi się kończy na 10m.

Trochę ustawiania, kombinowania i testów jeszcze mnie czeka zanim polecę.

 

Powodzenia z tymi pewnymi 2km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mało się udzielam na forum, ale dużo czytam i Tobie też tak radzę, na forum znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Odpowiedź na zadane pytania już padła na forum.

 

Nie wiem tylko dlaczego koledzy tak starają się zdołować te ambitne założenia. Osiągniecie tych dwóch kilometrów nie jest trudne, sam jak ulotniłem platformę to w drugim locie poleciałem na ponad kilometr, w następnym 1,4km i w kolejnych na ponad 2km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Od kilku miesięcy jestem na tym Forum zarejestrowany , a pytania nie zadałem ani jednego tylko tak jak emzet czytam i aż gały mi na wierzch wychodzą a w gardle zasycha, bo wiecznie mam dziób otwarty :wink: z wrażenia oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.