Skocz do zawartości

Nowe silniki Emax - seria GF


wjacek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka silniczków Emax CF2812 (KV1534) i CF2822 (KV1200), które w paru moich modelach sprawują sie idealnie (czyt. stosunek jakości do ceny jest idealny).

Obecnie chciałem dokupić jeszcze jedną szt. CF2822 (KV1200) ale zauważyłem że w handlu pojawiła się nowa seria silników Emax GF2210 opisyawna jako "Zmodyfikowana wersja dobrze znanych silników serii CF28xx". Zamówiłem przed chwilą w jednym ze sklepów silnik GF2210/20 KV1200 i buszujać jeszcze po necie zauważyłem że w innym sklepie silnik GF2210/20 jest opisny jako KV 1534 a KV1200 o które mi chodzi ma silnik GF2210/30. Poszperałem jeszcze chwilę i okazuje się że w opisach części sklepów GF2210/20 ma KV 1200 a w części GF2210/30 ma 1200.

Silniki są w tej samej cenie a ja chcę koniecznie ten z KV1200, problem w tym że nie wiadomo który tak naprawdę ma KV1200.

Na stronie producenta też nic nie znalazłem, może ktoś ma jakieś pwene info i nabył już któryś z tych silników ?

 

pozdrawiam, jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie producenta http://www.yinyanmodel.com/ - jest tabelka do tych silników.

Ale nie ma dokładnie rozpisane który ma jakie obroty.

Postaram się to jutro sprawdzić.

 

Sądzę że jednak u nas na sklepie jest to źle wpisane - poprawiam na sklepie.

liczba 20, 30 to liczba pól magnetycznych i logicznie większa liczba to mniejsze obroty.

 

Przepraszam za błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie silnik GF2210/20.

Nie wiem co oznacza określenie "pól magnetycznych" ale liczba 20 nijak się ma do tego co mogę rozumieć pod określeniem "pól magnetycznych".

Policzyłem i silnik ma 14 magnesów i 12 nawinięte cewki.

 

 

pozdrawiam, jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.