Skocz do zawartości

mfs 2002


Maciej Ritmann

Rekomendowane odpowiedzi

Zainwestuj w orginała jakieś dwie dychy, i to w wersji PL

Jednak szybko zdasz sobie sprawę, że trzeba było brać FS2004

Wymagania sprzętowe 'prawie' jednakowe a mozliwości rozbudowy o scenerie i samoloty - kosmiczne

 

Dopiero teraz deweloperze powoli przechodzą na wydawanie dodatków TYLKO na FSX, ale na FS2004 jest tego MASA, począwszy od płatnych dostępnych np na simmarket.com do darmowych w największej bibliotece dodatków do FSa library.avsim.com

 

Latam wirtualnie od 2006r

Mój nalot na Vatsim to ~450h - i to w jednej linii lotniczej ;)

najlepszej, ajak :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a może sprzedałbyś mi fs2004 za dwie dychy?:)

heh, nie dziękuję, zatrzymam je sobie jako kolekcję, mam wszystkie wersje (FS2002, FS2004, FSX) lecz uzywam tylko FS2004.

Ponoć trwają jakieś prace dawnego zespołu M$ i być może będzie następca FSXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato kupiłem MSF 2004 w Warszawie, w sklepie wysyłkowym. Ok. 50zł.

Znalazłem ich na allegro, zadzwoniłem czy można kupić od razu w sklepie stacjonarnym, półgodzinki i mam. Kupiłem, bo stare płyty zeszły śmiercią ze starości i nie dało się ich odratować. :wink:

 

Paradoksalnie MS2004 jest obecnie najlepszym symulatorem maszyn cywilnych. FSX poza ładniejszą grafiką i koszmarnie wielkimi wymaganiami sprzętowymi nie oferuje za dużo nowych rzeczy. Nie mówię nawet o tym, że Polska w FSX to płaska równina, pozbawiona rzek czy jezior, a niektóre miasta są odwzorowane jako szare prostokąty na ziemi. ;)

A dodatki, które zmienią ten stan rzeczy - kosztują. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.