Skocz do zawartości

pobieraczek.pl


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

moja zona przypadkowo dokonała rejestracji (08.09.2010) w serwisie pobieraczek.pl.

 

wszystko ładnie i pięknie, ale dziś przeczytałem maila, że ma do zapłaty 94,80 (za pakiet 5GB, 7,90/miesiąc). logując się do serwisu mam okno z pakietami gdzie przy pakiecie 5GB jest "kup teraz" czyli tak jakby go jeszcze nie kupiła. a po rejestracji można było 10 dni testować.

 

jak z tego cholerstwa zrezygnować??? w regulaminie jest zaznaczone, że na rezygnację ma 10 dni od zawarcia umowy (rejestracji).

 

nic z tego serwisu nie było ściągane.

 

pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej, nie rób nic. Popiszą popiszą i przestaną. Będą straszyć sądem, komornikiem, wciągnieciem na listę dłużników i Bóg wie jeszcze czym. Regulamin trzeba co prawda czytać, ale ten jest stworzony w wyjątkowo złodziejski sposób. Ilus zapłaciło, żeby mieć spokój. Natomiast nie czytałem, żeby komus założyli sprawę. Za ciebie zdecydowano jaki pakiet "kupiłeś". Żona na pewno nie podpisała niczego na papierze, nie przysłano jej umowy do domu do podpisania. Wszystko to jest na forach, tak jak pisze Armand, poszukaj, i najważniejsze nie martw się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.