Skocz do zawartości

ASP 46 śrubka na regulacji iglicy


elektronik-adam

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie na regulacji iglicy jest taka malutka śrubeczka na imbusa tzn ja ją ostatnio jeszcze miałem ale od drgań się odkręciła i mam teraz tam pusto czy może jej tam nie być ?

tu daje zdjęcia jak to wygląda

Dołączona grafika

tak wygląda wkręcona śruba M3

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj ... nie jestem pewny czy na 100% ,ale ta śruba służy tylko po to ,żebyś mógł sobie zakręcić tam np klucz imbusowy i przedłużyć regulację wysokich obrotów ... tak mnie się wydaje ,bo gdzieś widziałem na jednym zdjęciu jak któryś z kolegów tak miał ... a do niczego innego ta śruba nie jest potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi jeśli ta śruba nie ma istotnego znaczenia a tyko jest pomocna przy regulacji to nawet się nie będe specjalnie starał o jej dokupienie chyba że gdzieś trafie akurat na nią to wezmę a tak do regulacji zawsze mogę sobie wkręcić zwykłą M3.

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.