Skocz do zawartości

microsoft flight simulator


krykiet

Rekomendowane odpowiedzi

skoro byl juz IŁ szturmownik to moze byc tez symulator dla troche spokojniejszych :wink: chcialem od was wyciagnac jakies opinie na temat tego symulatora, czym sie roznia wersje. i jeszcze taki maly problem poniewaz nie moge grac przez interet z niewiadomych powodow (wersja 2002) moze ktos moze mi pomoc?

 

i kilka fotek

 

f100d37edee33ca0m.jpg

 

0c6ba9602415a6bam.jpg

 

3c2a2890ee3d1eacm.jpg

 

6aaee3f24749ab76m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
skoro byl juz IŁ szturmownik to moze byc tez symulator dla troche spokojniejszych :wink:

A co - w Ile nie możesz latac spokojnie? :wink:

Włączasz prosty edytor, 0 przeciwników i jechane :) .

A grafika na moja i tak w Ile lepsza jest :P .I kto wie jak z realizmem (nie latałem w Flight Simulatorze) :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grafika na moja i tak w Ile lepsza jest .I kto wie jak z realizmem (nie latałem w Flight Simulatorze)

 

Panowie...JAk z realizmem???????!!!!!! Chyba nie ma nic co jest bardziej realistyczne!!!!A po drugie to nie jest gra tylko prawdziwy symulator. Jedyna roznica to taka ze siedzimy w domu przed komputerem a nie w samolocie choc sa i tacy co maja cale kabuny konkretnych samolotow.

A co do realizmu....

 

poogladajcie sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do realizmu....

 

poogladajcie sobie

chyba chodzilo o realizm fizyki, a nie grafiki. taka grafika to dla niektorych(takich jak ja :mrgreen: ) wada-wieksze wymagania czyli nierealistyczny pokaz slajdow :wink:

a do symulatorow jestem uprzedzony bo trafil mi sie taki jeden- gdzie po uderzeniu pionowo w ziemie z predkoscia ok 700km/h odrywaly sie skrzydla i ogon a reszta pozostawala nienaruszona :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mnie ta gra jest wielkim nie wypalem...zagralem w microsoft flight simulator X jeden raz i wykasowalem, kokpit w samolocie mozna dowolnie przesowac myszka :lol2: , mozna latac po drzewach i ogolnie starasznie sie zawiodlem.Grafika wcale nie jest taka dobra, grałem na najwyszych opcjach.Cena gry jest b. duza tak samo dodatki sa drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POza symulatorami ktore sa w posiadaniu firm lotniczych i sluzacych do szkolenia pilotow nie ma na rynku symulatora ktory rownie wiernie odzwierciedlalby zarowno graficznie jak i pod wzgledem fizyki lotu samolotem.

Przy tworzeniu symulatora zaangażowanych jest dużo specjalistów z zakresu instruktażu lotu, ekspertów od aerodynamiki, wielu pilotów, i entuzjastów.

Niestety wada X sa dosc spore wymagania i to ze jest dedykowany i ponoc najlepiej dziala z Vista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...Temat tego symuatora juz byl poruszany i naprawde nazywanie tego gra jest co najmniej niestosowne :)

Przeczytajcie ten watek i linki w nim podane

o symulatorze

 

a potem zobaczcie co ludzie jak to mowicie grajacy kupuja do tego softu aby sobie "pograc " i zwroccie uwage na ceny.

kokpity

Poza tym aby naprawde bawic sie w MFS trzeba znac dokladnie procedury jakie obowiazuja w lotnictwie..

Odwzorowanie wszelkich szczegolow ( graficznych, fizyki lotu, procedur oraz odwzorowanie prawdziwego swiata z portami lotniczymi , zjawiska pogodowe..po prostu perfekcja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.avsim.com - masa dodatków bezpłatnych, w tym polskie scenerie.

 

www.torrentspy.com - i z FSa robi się miód :mrgreen:

 

Najczęściej kopiuje się foldery i pliki do katalogu FS9, nowsze samoloty mają często zwykłą instalkę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem dlaczego tyle słów krytyki pada pod adresem tego symulatora... wg mnie głównie krytykują go osoby przygotowane na tryb tzw grania, czyli wsiadam, odpalam silniki i w niebo... A w MFS sprawa się komplikuje, ponieważ dochodzi ułożenie planu lotu, obustronna komunikacja radiowa i znaczna wiedza z zakresu pilotowania samolotu. Co się tyczy realizmu to hmmm jest wg mnie niesamowity. Dodam że B767 b. długo uczyłem się poprawnego podejścia do lądowania i samego lądowania, nie wspominając już o procedurach itp....

Bardzo fajnie jest poprowadzony kurs pilotażu oraz dodatki w postaci literatury z których można wiele wynieść cennych inf,

 

Gorąco polecam każdemu komu znudziły się walki powietrzne i symulatory zręcznościówki

 

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to panie nie jest gra, tylko prawdziwy SYMULATOR. A to już spora różnica :mrgreen: :mrgreen: Ile ja kiedyś latałem.. Ech.. Piekne czasy :lol: Przez multi w kilka osob lecieliśmy kilkona jumbojetami w szyku i 150 metrow nad lotniskiem :mrgreen: Normalnie szyk i elegancja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mnie ta gra jest wielkim nie wypalem

Sam jesteś niewypałem :wink:

 

Przed FS9 (2004) spędziłem setki godzin, jak nie tysiące godzin. Symulator wiadomo, klasa. Problemem jest to że co niektórzy nie rozumieją idei takiego latania.

 

mozna latac po drzewach i ogolnie starasznie sie zawiodlem

No jasne co to za symulator, przede wszystkim trzeba symulowaś wypadki:D Wtedy mamy realizm jakich mało :evil:

Powiesz może jeszcze że włączyłeś go na kilka minut, na średnim lub niskim realiźmie i próbowałeś latać na klawiaturze albo na padzie? Gratuluję, jak nic nadajesz się do pisania obiektywnych recenzji. :mrgreen:

 

Prawdziwa zabawa to nie latanie dużym jetem cały czas na AP, tutaj radość sprawia prawdziwa kontrola, także autop. Osobiście stawiam na latanie general aircraft, na dobrych sceneriach i co tu dużo mówić niestety najlepiej z płatnymi samolotami, taką cessną 152 czy 177 z DF można latać i sprawia to naprawdę duża przyjemność.

 

Na jakim sprzęcie Wy latacie? Może jakiś wspólny lot? Kiedyś bawiłem się w latanie online, ale tylko na text, zawsze można by polecieć w jakiejś mniejszej grupie.

 

nie moge grac przez interet z niewiadomych powodow (wersja 2002) moze ktos moze mi pomoc?

Jeśli ktoś poszukuje informacji o lataniu w sieci pl-vacc na wszystko odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.