tikicaca Posted June 30, 2007 Posted June 30, 2007 Jak widać we Włoszczowie naprawde jest lotnisko Shot at 2007-06-30
MareX Posted July 3, 2007 Posted July 3, 2007 A ja myślałem, że jest tylko "dworzec kolejowy"... :wink: Udanych lotów w jak największej ilości!
Ja-Jacek Posted July 3, 2007 Posted July 3, 2007 Czyzby oprucz dworca powstal port lotniczy? To moze jeszcze stolice wypadalo by tam przeniesc? :jupi:
tikicaca Posted July 3, 2007 Author Posted July 3, 2007 cieszy ze jest nas coraz wiecej troche fotek z ostatnich niedzielnych lotów:
modelmaniak Posted July 3, 2007 Posted July 3, 2007 Gdzie Wy tam latacie? Ja jestem z Kielc... może się przyłączę?
MareX Posted July 22, 2007 Posted July 22, 2007 Bardzo fajnie Łukaszu, ale dworzec! Gdzie jest dworzec??? A tak na poważnie, to może zrób jeszcze fotkę całemu temu "ustrojstwu", które wynosi aparat w powietrze i opisz jego osadzenie i sposób uruchamiania. A fotki całkiem zgrabne, miasto zresztą też.
tikicaca Posted July 22, 2007 Author Posted July 22, 2007 Fotki robione sa cyfrowką z odzysku , prosty aparat HP Photosmart 433 z zamontowanym serwem na spuście migawki. Całość wynosi 3 metrowy szybowiec sterus 5, ktory widoczny jest na kilku fotkach na poczatku tematu. Model ma spora nośność, mozna do niego włożyć spokojnie ok 1kg, także tego aparatu na boku kadluba prawie wogole nie odczuwa. Fotki całości postaram sie zrobić dzisiaj na lotach, jak wszystko bedzie złożone, o ile pogoda dopisze.
irek Posted July 30, 2007 Posted July 30, 2007 Gdzie Wy tam latacie?Ja jestem z Kielc... może się przyłączę? Zapraszamy serdecznie ! im nas wiecej tym lepiej Pozdrawiam Irek
tikicaca Posted July 30, 2007 Author Posted July 30, 2007 fotki z wczorajszych niedzielnych lotow: irek cos majstruje: ach te katany loty edgem, z drugiej strony miasta
klaps6 Posted July 31, 2007 Posted July 31, 2007 A ja tak zapytam: Jakiej firmy jest Edzio i jak się sprawuje?
tikicaca Posted July 31, 2007 Author Posted July 31, 2007 Edek jest z Cmpro, tyle ze z orginalu zostala owiewka, kabina, skrzydla i czesc kadluba , malowanie tez zmienilem bo oryginalne barwy usa, za bardzo mi sie nie podobaly. Lata sie nim przyjemnie, silnik 17,5 mysle ze jest w sam raz, chociaz niektorzy wsadzaja tutaj cos mocniejszego. Do startu potrzebuje cos twardszego, czuly na lotki, predkosc podejscia nie jest wysoka, ogolnie model nie jest strasznie szybki i ciezki w pilotazu. Malym problemem moga byc jedynie gabaryty
tikicaca Posted August 18, 2007 Author Posted August 18, 2007 troche fotek z dzisiejszego czyli sobotniego latania póki co pogda dopisuje:
tikicaca Posted August 20, 2007 Author Posted August 20, 2007 nad wloszczowskim niebem pojawily sie pierwsze heli, miejmy nadzieje ze nie są oznaką nadchodzącej jesieni
czaja18 Posted August 21, 2007 Posted August 21, 2007 Szkoda ze nie wiedzialem że tam ktoś lata :roll: byłem niedaleko przez prawie 2 miesiące na wakacjach a do Włoszczowy sie wybierałem dość częso na rowerku na trening
slider Posted August 23, 2007 Posted August 23, 2007 Szkoda ze nie wiedziałem że tam ktoś lata :roll: byłem niedaleko przez prawie 2 miesiące na wakacjach a do Włoszczowy sie wybierałem dość często na rowerku na trening Trzeba sie odezwać a nie siedzieć w ukryciu nie dziwie ci sie ze nic nie widziales... przecież nie latamy na mieście tylko zdala od wszystkiego... :-P Następnym razem sie odezwij jak bedziesz
czaja18 Posted August 24, 2007 Posted August 24, 2007 To za rok polatam z wami Miałem do was 25km a przez wakacje nie miałem dostępu do neta
slider Posted August 24, 2007 Posted August 24, 2007 A szkoda szkoda jest czego żałować ... ;-) Wiec do zobaczyska za rok P.S. tylko nie zapomnij zabrac jakiegos sprzeta ze sobą
tikicaca Posted September 30, 2007 Author Posted September 30, 2007 juz przez jakis czas watek nie byl odswiezany, a my wciazl latamy. Jesiej zbliza sie coraz szybciej, wiec trzeba korzystac z dobrej pogody puki jeszcze jest. Dawid juz swietnie opanowal podstawy latania heli, teraz czas na akrobacje piperek tez dzisiaj troche polatal
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.