Skocz do zawartości

Latanie we Włoszczowie :)


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Bardzo fajnie Łukaszu, ale dworzec! Gdzie jest dworzec??? :lol:

A tak na poważnie, to może zrób jeszcze fotkę całemu temu "ustrojstwu", które wynosi aparat w powietrze i opisz jego osadzenie i sposób uruchamiania. A fotki całkiem zgrabne, miasto zresztą też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki robione sa cyfrowką z odzysku :), prosty aparat HP Photosmart 433 z zamontowanym serwem na spuście migawki. Całość wynosi 3 metrowy szybowiec sterus 5, ktory widoczny jest na kilku fotkach na poczatku tematu. Model ma spora nośność, mozna do niego włożyć spokojnie ok 1kg, także tego aparatu na boku kadluba prawie wogole nie odczuwa. Fotki całości postaram sie zrobić dzisiaj na lotach, jak wszystko bedzie złożone, o ile pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Edek jest z Cmpro, tyle ze z orginalu zostala owiewka, kabina, skrzydla i czesc kadluba :), malowanie tez zmienilem bo oryginalne barwy usa, za bardzo mi sie nie podobaly. Lata sie nim przyjemnie, silnik 17,5 mysle ze jest w sam raz, chociaz niektorzy wsadzaja tutaj cos mocniejszego. Do startu potrzebuje cos twardszego, czuly na lotki, predkosc podejscia nie jest wysoka, ogolnie model nie jest strasznie szybki i ciezki w pilotazu. Malym problemem moga byc jedynie gabaryty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Szkoda ze nie wiedziałem że tam ktoś lata :roll: byłem niedaleko przez prawie 2 miesiące na wakacjach a do Włoszczowy sie wybierałem dość często na rowerku na trening :D

 

Trzeba sie odezwać a nie siedzieć w ukryciu nie dziwie ci sie ze nic nie widziales... przecież nie latamy na mieście tylko zdala od wszystkiego... :-P

 

Następnym razem sie odezwij jak bedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

juz przez jakis czas watek nie byl odswiezany, a my wciazl latamy. Jesiej zbliza sie coraz szybciej, wiec trzeba korzystac z dobrej pogody puki jeszcze jest. Dawid juz swietnie opanowal podstawy latania heli, teraz czas na akrobacje :)

 

83869626au7.jpg

 

20029943ab3.jpg

 

71575013cl6.jpg

 

piperek tez dzisiaj troche polatal :)

12657906up9.jpg

 

50646455if8.jpg

 

10bo4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.