Skocz do zawartości

Latanie we Włoszczowie :)


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hej mam takie pytanie gdzie wy tam latacie jestem z moskorzewa i często tam jestem rowerem mam do was 30 km jestem poczatkującym kto by pomógł mi oblatać model :(

podajcie mi dokładny adres tego lotniska :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model chetnie pomozemy sprawdzic i oblatac :) Teraz szykuje sie troche dluzszy wekend, wiec jestli tylko pogoda pozwoli pewnie piatek, sobota, niedziela loty :) Latamy na lakach niedaleko kopca, lub inaczej na przeciwko cmentarza parafialnego, tak najlatwiej wytlumaczyc. Kogo sie nie zapytasz to wie gdzie kopiec. Jak staniesz na parkingu kolo cmentarza to juz nas powinienes widziec :) jak latamy zawsze stoi kilka samochodow. Ja jestem glownie na wekendach, ale chlopaki czesto lataja heli na tygodniu jak pogoda dopisuje, oni tez chetnie pomoga. Jak cos to pisz na gadu, to sie umowimy na jakies loty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ale jeszcze nie sąpletowałem modelu i z tym własnie problem znalazłem za 80 zł taki

http://modelmania.ovh.org/lubar/10.jpg

 

i właśnie trzeba tam silnik nie weim jaki trzeba serwa nie weim jakie mam odbiornik JETI REX 5 plus

nie mam pakietu odbiornika . i własnie nie wiem model ma rozpietość 130 cm jakie masz to gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej modelarzu tikicaca mam takie pytanie a ty może miał byś jakiś trenerek do sprzedania lub silnik spalinowy do 5 ccm

najbardziej to teraz mi jest potrzebny nadajnik jakiś na początek tani 4 kanałowy tak do 150 zł nie mam teraz kaski na jakiś super nadajnik na nowy sezon jakiś na pewno duzo lepszy kupie jak byś miał jakieś częsci serwa jakieś które dla ciebie sa za słabe może mi sie przydadzą pozdro tikicaca cześć odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Szkoda ze nie wiedzialem że tam ktoś lata :roll: byłem niedaleko przez prawie 2 miesiące na wakacjach a do Włoszczowy sie wybierałem dość częso na rowerku na trening :D

 

 

No teraz to na pewno nas bedzie slychac :D to latasz tam gdzies w Moskorzewie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak następnym razem będę w okolicy z wykrywką, to się odezwe, może uda mi się podpiąć pod was :)

U mnie (złoty potok) jest mrowie pięknych miejsc do latania, ale nie ma prawie nic do lądowania dla początkującego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1 kwietnia prima aprilis nawet o nim zapomniałem jak niebo czyściutkie było i do tego 0 wiaterku i wreczcie oderwałem swojego CAPA od ziemi.

Niżej kilka fotek z dzisiejszego latania :-)

 

01042008007hz6.jpg

 

 

01042008008pq3.jpg

 

 

zdjcie067ji8.jpg

 

 

zdjcie068ep4.jpg

 

 

zdjcie069ea0.jpg

 

 

zdjcie071uy2.jpg

 

 

A Dawid tylko stoi patrzy i wrzeszczy zamiast zdjąść ten silnik z szafy bo jak narazie dociera go kurzem... :P

 

zdjcie074tf8.jpg

 

 

Ja i moja maszynka :D

 

zdjcie080lx5.jpg

 

zdjcie082gz0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

Oto kilka fotek z ostatnich lotów niedzielnych. Jak widać na zdjęciu jestem ja i pan Zbyszek weteran Włoszczowskiego lotniska i nietylko, który posiada w swoich zbiorach liczne modele różnej klasy i wielkości.

 

lotyniedziela1304008zr9.jpg

 

Tutaj mamy szybowca pana Zbyszka o nazwie Ogar 3,5 m rozpiętości z silnikiem 6,5 cm za śmigłem pchającym (lewym).

 

lotyniedziela1304019ro8.jpg

 

A to zdjęcie Leszka ze mną i oczywiście z moją Extrą 330 L która lata jak marzenie.

Posiada ona silnik DL 50 benzynka, rozpietość 2 m, śmigło 22x10

 

lotyniedziela1304014dz6.jpg

 

Wszystkich zainteresowanych i chętnych do spędzania czasu na Włoszczowskim lotnisku RC zapraszam serdecznie i zapewniam że wszyscy modelarze udzielą wskazuwek i cennych praktycznych informacji na temat modeli pilotarzu itp.

IM NAS WIĘCEJ TYM LEPIEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.