Skocz do zawartości

Turnigy 9x - prawie ruszyła


BIZON

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie ufam temu kablowi USB co kupiłem z chin, możliwe że tutaj tkwi przyczyna bo już miałem okazje 3 razy spotkać się z lipnym kablem mini usb z tym że były on do aparatu. W aparaturze w opcji display jest wszystko ok drążki chodzą jak trzeba tylko na kompie coś się wali. PPJOY i SppConsole nie instalowałem nawet, moduł muszę wyjąć aby aparatura działała z pc. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

JA niestety mam ogromny problem z podłączeniem aparatury do pc.

Wszystko poprawnie skonfigurowane ( Windows XP ), a jednak nie działa.

 

Próbowałem pod wejście line-in.

Czy mogę podłączyć pod mikrofon? Czy jest możliwość uszkodzenia aparatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

Mam problem ze skonfigurowaniem aparatury Turnigy 9X. Otóż zainstalowałem

- PPJoy

- SmartPropoPlus

 

zgodnie z instrukcją jak powyżej. Zainstalowało sterowniki i widzi 6 kanałów Virtualnego Joya lecz nie reaguje na wychylenia drążków czy to z modułem czy bez niego.

 

Prosze o rade jak to właściwie skonfigurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja mam problem, który opisał jeden z kolegów - jednak nie wiem (jako początkujący jak go rozwiązać) - chodzi mi o to że po podłączeniu apaki Turnigy 9 v2 poprzez kabel usb na aparaturze nie widzi jednego kanału, a konkretnie Aieliorn. Wszystkie inne ustawienia umgę przypisać, a nie wiem jak zając się tym jedynym kanałem. Będę wdzięczny za odp.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam problem, który opisał jeden z kolegów - jednak nie wiem (jako początkujący jak go rozwiązać) - chodzi mi o to że po podłączeniu apaki Turnigy 9 v2 poprzez kabel usb na aparaturze nie widzi jednego kanału, a konkretnie Aieliorn. Wszystkie inne ustawienia umgę przypisać, a nie wiem jak zając się tym jedynym kanałem. Będę wdzięczny za odp.

 

Pozdr.

Co do lotek - ten typ kabla tak ma. Przemiksuj lotki na wyższy kanał i w symulatorze zmień mapowanie kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich modelarzy zakupiłem też TGY 9X i nie bardzo łapię o co chodzi z opcją „MODULAT PPM lub PCM „ rozumiem że chodzi o jakąś modulację tylko która co oznacza ????? Za pomoc z góry dzięki. Jeżeli zaś chodzi o podłączenie do symulatora miałem ten sam problemik opanowałem go: trzeba wejść w menu wybrać PROG.MIX dalej MIX1 i zmienić SLAWE –FLP , MASTER zostaje na AIL , OFFSET-000 , UPRATE i DNRATE-100 , SW-ON , i aktywować ustawienia ACT ,mi pomogło na symul. Aerofly lub na G4 nie wiem jak to zadziała na innych symula. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam problem, który opisał jeden z kolegów - jednak nie wiem (jako początkujący jak go rozwiązać) - chodzi mi o to że po podłączeniu apaki Turnigy 9 v2 poprzez kabel usb na aparaturze nie widzi jednego kanału, a konkretnie Aieliorn. Wszystkie inne ustawienia umgę przypisać, a nie wiem jak zając się tym jedynym kanałem. Będę wdzięczny za odp.

 

Pozdr.

Co do lotek - ten typ kabla tak ma. Przemiksuj lotki na wyższy kanał i w symulatorze zmień mapowanie kanałów.

Hej

jestem początkującym więc proszę o pomoc - krok po kroku :) będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

odgrzewam niestety temat ale mam problem.

 

Aparatura oczywiście 9x, kabel stereo do gniazda microfonu, jest sygnał, ruch drążkami powoduje zmianę dźwięku, w Thermometrze widać sygnał i ruchy, niestety windows w kontrolerze gier oraz PhoenixRC nie widzą żadnych ruchów.

 

Mam zainstalowany i skonfigurowany PPJoy i SPPConsole.

 

Mógłby mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Mianowicie zainstalowałem PPjoy oraz Smart propo plus i ustawiłem wszystko tak jak tutaj:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/forum/forum_posts.asp?TID=1428

Następnie podłączyłem aparaturę kablem do gniazda słuchawek i w kalibracji systemu windows wszystkie kanały mi szaleją :( . Pomocy co mam jeszcze zrobić aby to hulało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.