Skocz do zawartości

PG120 - relacja z budowy.


Wojtek I

Rekomendowane odpowiedzi

Leszku, nos jest długi, a ogon bardzo lekki i może dla tego tak jest, no i jeszcze niska waga pakietu (154g). Pierwotnie zakładałem umieszczenie pakietu tam gdzie widać odbiornik.

Zobaczymy w jakim stopniu oblot skoryguje położenie SC.

 

Filmik z oblotu raczej nie bo nie mam czym nakręcić, ale fotki tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chylę czoło Wojtku, wspaniała, precyzyjna robota. Mam nadzieję że kiedyś osiągnę poziom wykończenia modeli choć trochę zbliżony do Twojego.

Serdecznie pozdrawiam

Zgodzę się z Panem w 110 % model wykonany perfekcyjnie pod względem wizualnym jak i konstrukcyjnym. Będzie wyglądał naprawdę wspaniale w "przestworzach".

Może kiedyś się z Panem (właścicielem modelu) spotkam na Krośnieńskim lotnisku to pozwolę sobie zobaczyć model z bliska :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj nadeszła "chwila prawdy" czyli oblot mojego Wilka.

Poza małymi korektami wychyleń model nie wymaga żadnych korekt, nawet SC się potwierdził. Na tym śmigle nie jest to 3D, ale bardzo fajny akrobat.

Dzisiaj Wilk przy wietrze 2 do 4 m/s wylatał 36 min i jestem z niego bardzo zadowolony.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze nie ucz Ojca dzieci robić, tyle Ci powiem.

Chyba coś nie rozumiem.Tylko grzecznie zasugerowałem że z kapciami na kółka ładnie by wyglądał. :? Jeśli ktoś ucierpiał, albo kogoś uraziłem tymże brzydkim wypowiedzeniem to najmocniej z całego serca przepraszam. :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.