Skocz do zawartości

CESSNA 480, czy CESSNA TW 745-1 (3 kanały)


angos93

Rekomendowane odpowiedzi

A który to będzie Twój lot modelem RC? Jeśli jeden z pierwszych, to nie obraź się, ale nie wylatasz całego pakietu :)

A jeśli Ci się uda to po prostu poczujesz, że model gorzej ciągnie. Na oryginalnym pakiecie jest jakieś 10-15 min latania. Pamiętaj tylko, żeby lądować zaraz jak tylko poczujesz, że jest słaby bo jak rozładujesz go za bardzo to będzie do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, życzę Ci jak najlepiej, ale nie wróżę długiego lotu. Obym się mylił. Ten model lata bardzo dobrze, ale pamiętaj o spokojnych ruchach sterami, szczególnie uważaj, żeby za bardzo nie zaciągnąć wysokości.

A jeśli chodzi o pakiet to bardzo łatwo można li-pola załatwić. Nie rozładowuj do końca ładuj zaraz jak tylko wrócisz do domu po lataniu. Nigdy nie zostawiaj rozładowanego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESA bez lotek? Drogi Kolego. Modele ESA są sterowane tylko za pomocą lotek. Modele WWII w przeważającej większości nie posiadają steru kierunku, bo to niepotrzebny ciężar, a podczas tak szybkich lotów nie ma czasu na bawienie się SK. Przemyśl jeszcze raz sprawę czy rzeczywiście chcesz zbudować kombata.

Poza tym te plany na rcgrups są bardzo dobre. Plany mam ale pod ploter CNC z EPP. Chcesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Wiem, że to dział "Od czego zacząć" i jest on po to, żeby zadawać nawet najgłupsze i najbardziej banalne pytania, ale ja mam już dość.

Wątków o drukowaniu planów jest tu chyba ze 100000. Zresztą tak jak i o innych rzeczach o które pytasz. Rozleniwiłeś się kolego angos93. Może dla odmiany spróbuj trochę poczytać to form zamiast tylko pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.