Skocz do zawartości

stusunek do tych wszystkich konkursów...


upgrayedd

Rekomendowane odpowiedzi

jak rejestrowałem się na forum to było ono fajne bez zbędnych kłótni

Znzczy się dawno się rejestrowałeś.. Tamtego forum już nie ma. I nie będzie.

Na forum liczy się "klikalność", czyli liczba wejść, Od liczby wejść zalezą przychody z reklam.

Tego typu tematy nabijają więcej postów niż merytoryczne opisy najpiękniejszych modeli.

1 plus jeden równa się dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu tematy nabijają więcej postów niż merytoryczne opisy najpiękniejszych modeli.

Dla ścisłości: nie w tym celu założyłem ten temat. Założyłem go, by ukazać problem i mój stosunek do niego. Jednak nikt z moderacji i administracji nie pofatygował się czegokolwiek napisać: czy tak można, czy nie. I muszę stwierdzić, że baxter ma 100% racji i w takim wypadku nie będę się więcej produkował w tym temacie. Powiem więcej: proszę, aby go usunąć. Nie chcę, aby niewygodny temat odebrał Wam monopol, i przeszkodził w zarabianiu kaski. A więc Panie Marku, czyń Pan powinność...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.