miros18 Posted July 2, 2007 Posted July 2, 2007 A o to modele w moim wykonaniu: Ajooo - dzięki temu modelowi nauczyłem sie podstaw latania. RWD 5 by skazoo - każdy go już zna , spokojny i przyjemny model. Fokker Dr1 - odbył zaledwie dwa loty i został odstawiony na półkę. F14 Tomcat - po pierwszym locie została mi tylko kabinka, model nie chciał sie kontrolować. Raven - piękny model do nauki akrobacji powietrznych (POLECAM) Dromader - otrzymałem go w elementach od Marka.S, po złożeniu i oklejeniu wyszedł śliczny samolocik. F18 - odbył już kilkanaście lotów i jestem zadowolony z niego, lata dość szybko co jest normalne dla tego typu modeli.
miros18 Posted July 11, 2007 Author Posted July 11, 2007 Guppy - pierwszy mój balsowy model, lata bardzo przyjemnie jak przystało na szybowca :] Ultimate - Wczoraj została rozpoczęta budowa a dzisiaj odbył sie oblot :]
miros18 Posted April 3, 2008 Author Posted April 3, 2008 Focke-Wulf 190 A-3 Wyposażenie: - Rex 5 mpd 9g - kokam 360 mAh 24g - 2x serwa 3,7g - regulator Keda 12A 7g - silnik 2712-12 24g - obecnie samoróbka z cd, 16g (lotki nie pomalowane brakło czasu i farbki )
miros18 Posted December 19, 2008 Author Posted December 19, 2008 S5a Hansa (niedokończona) rozpiętość : 1,4m
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.