Skocz do zawartości

ABC-RC.pl - Konkurs z Nagrodami


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukamy ciekawych opisów (porad) dla początkujących modelarzy. Chodzi nam o opisy które mogą pomóc w budowie oraz w pierwszych lotach i początkach modelarstwa lotniczego RC.

Przy czym chcielibyśmy podzielić te tematy na:

- Opis budowy własnych modeli (autorskich) - Interesują nas ciekawe opis własnych modeli trenerków z EPP i depronu ew. balsy

- ABC Wiedzy o modelarstwie RC - obszerne tematy opisujące w sposób prosty podstawy wiedzy o modelarstwie RC.

- Recenzje z budowy i lotów modeli ARF i RTF

 

Warunki konkursu.

- prace zgłoszone do konkursu muszą być własne (autorskie), tak też również zdjęcia

- prace zgłaszane do konkursu muszą być już wcześniej publikowane w internecie (forum, własna strona)

- do konkursu wystarczy wysłać linki do tych prac

- zgłaszający godzi się na publikację tych prac na stronie www.ABC-RC.pl

- za każdą opublikowaną pracę na stronie www.ABC-RC.pl zgłaszający otrzymuję KUPON w kwocie 100zł na zakupy w sklepie ABC-RC. (zgłaszający musi być zarejestrowany w sklepie)

- zgłaszający prace godzi się na poprawki i zmiany w publikowanym materiale (po autoryzacji)

- po zakończeniu pierwszego etapu konkursu tj. 30-11-2010 z pośród opublikowanych prac zostanie wyłoniona Nagroda Główna w wysokości 500zł (KUPON na zakupy w ABC-RC)

- zdobywca nagrody głównej zostanie wyłoniony w formie ankiety przeprowadzonej na tym forum. Warunki tego głosowania zostaną ogłoszone w momencie jego realizacji.

 

Zgłaszane prace proszę przesyłać na adres mgurdek@gmail.com z dopiskiem KONKURS

 

Prosimy o uwagi i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszak o to mi chodzi Mirku :)

A tak serio dobry pomysł żeby wreszcie innych zmotywować do pracy.

Oki coś Ci tam wyślę, jeśli się godzisz, kupowałem już u Cię poprzez Andrzejka, zarejestrowany jestem, linka u mnie do siebie znajdziesz, prawo jak nic po mojej stronie stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.