Skocz do zawartości

Brenna


diem

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie chodź krótki filmik :-)

 

 

Diem proponował bym zwrócić uwagę na to abyś nie nagrywał filmów gdy widać cień latadła. To najbardziej psuje Twój bardzo ładny chodź krótki filmik.

 

 

Wydaje mi się, że z tymi filmami jest jak z fotografią.

 

Fotografować może każdy , ale nie każdy potrafi coś wyrazić w swoich fotografiach.

 

W Twoim filmiku brakuje około 2min, więcej bo dopiero co się wkręciłem, a już się skończył :-)

Szkoda , że gdy wzniosłeś się wysoko pokazujesz piękne góry nie obróciłeś się w okół własnej osi pokazując całe piękno tego miejsca.

Ten kanał też był by pięknie pokazany gdybyś polatał centralnie przez jego środek wtedy wyłonił byś jego długość oraz szerokość.

 

 

Kiedy mogę liczyć na dłuższą wersję ??

 

 

O takie moje spostrzeżenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie chodź krótki filmik

ładny chodź krótki filmik

W Twoim filmiku brakuje około 2min

Kiedy mogę liczyć na dłuższą wersję ??

Mirek, o to w tym właśnie chodzi żeby zrobić krótki ale dobry film niż lać wodę przez 5 minut. Mi osobiście film się bardzo podoba, czasami nie da się lecieć tak żeby nie było widać cienia maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kilka ujec zrobilem podczas trzech 5min lotow, przy wietrze 6m/s. Nie bylo latwo o cos wiecej, nie latalem w goglach wiec nie widzialem panoramy z gory. To zdecydowanie nie miala byc produkcja holyłódźka, to byl tylko test nowej kamerki, prezentu ktory sprawili mi koledzy z rc-fpv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Davidzie filmik fajny to fakt.

 

 

Ale mi sie bardzo spodobały te ujęcia i z chęcią pooglądał bym je nawet 5min.

 

 

Ale i tak jest dobrze , na pewno Diem wymyśli coś równie fajnego i pooglądam innym razem.

 

 

p.s.

 

Troche nie składnie mogła zabrzmieć moja poprzednia wypowiedz. Sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.