Skocz do zawartości

Kamera brelok Turnigy.


extream

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki dziwny problem z tą kamerką : Nie działa mi połączenie usb, na żadnym kompie, zarówno na xp jak i windows 7. Po podłączeniu do usb, zapala się dioda i to wszystko. Komp nie widzi jej jako dysk... Gdy przełożę kartę, okazuję się że kamerka nagrywa i robi zdjęcia bez problemu. Tylko to połączenie z kompem jej się nie udaje... Może ktoś wie o co chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakąś instrukcję? Poczytaj forum w HobbyKing-u Może się okazać że to gniazdo USB jest tylko do ładowania kamerki, a żeby zgrać z karty dane trzeba będzie ją za każdym razem wyciągać. Ja mam podobnie z nawigacją.

Instrukcji nie mam, a w opiniach na stronie sklepu piszą że działa jako czytnik po podłączeniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, u mnie pomogła zamiana kabelka, po prostu ten co był dołączony do kamerki przez producenta, był chyba jakiś nie tego. Miałem taki od aparatu, i na nim wszystko funguje bez problemu.

Pozdrawiam

Kabelek działa bo z innymi urządzeniami wszystko śmiga....Na innych kablach to samo. Zobaczę czy kamerka się ładuję, bo jeśli się ładuję to będę sobie kartę wyciągał i dam radę :) Udało mi się już zegar przestawić w kamerce :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to poproszę opis (dokładnie) jak krowie na rowie

Tworzymy plik tekstowy o nazwie "time.txt" do którego wbijamy datę według szablonu : "2010.10.20 09:40:00" a następnie wklejamy go na kartę. Oczywiście wpisujemy czas który będzie dajmy na to za 1-2 minut - tyle mamy czasu na włożenie karty do kamerki i włączenie jej. Plik tekstowy powinien w cudowny sposób zniknąć z karty a czas zmienić się na ustawiony przez nas :) Proszę o info czy zadziałało :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.