Skocz do zawartości

Rozmowa na temat starego i nowego rcsklep.pl


elektryki_rc

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już tak wychodzicie naprzeciw modelarzom to ja z chęcią się dowiem skąd ta nazwa na sklep ?

 

Czy bazowanie na uznanej wśród braci modelarskiej i wypromowanej przez kogoś wielkim nakładzie pracy znanej nazwie sklepu modelarskiego który w chwili obecnej już nie istnieje to czysty przypadek czy "cwane" posunięcie marketingowe ?

 

Jeśli tak to gratuluję pomysłu i mam nadzieję że nie preferujecie podobnego "cwanego" podejścia do klienta jaki się przejawił w nazwie sklepu i że dorównacie chociaż w małym procencie protoplaście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bazowanie na uznanej wśród braci modelarskiej

Uznanej ? Chyba stracił na koniec swoją renomę.

 

Dział do komentarzy jest nieodpowiedni. Wieczorem posprzątam temat.

Jakieś konkretne przykłady na stratę renomy czy to puste epitety ? To że sklep "zniknął" pewnego dnia to uważam wielki minus ( i sprawa Maćka ) ale do czasu zaprzestania działalności nie było najmniejszego problemu - wręcz przeciwnie !

 

Tak wiec z pełną odpowiedzialnością powtarzam że bazuje na uznanej renomie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam poczytać - KLIK

 

 

 

A wieczorem posprzątam temat.

Ja jeszcze tylko dopisze że sam miałem problemy z poprzednim sklepem korzystającym z tej domeny. Pakiet wysłany na reklamację zaginął i żadnego odzewu ze strony właściciela sklepu. A co do przejęcia domeny. Skoro wolna była to w czym problem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.