Skocz do zawartości

Zboczowe szaleństwa w Beskidach


modelpiotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość nabycia Easy Glider-a Pro Multiplex-a za 250zł. Zestaw przeleżał rok w pudełku. Trochę mnie kusi cena i się zastanawiam czy warto by było go kupić? Ciekaw jestem czy będzie się nadawał na zbocze jak i na termikę? Zdanie sprzedającego nie do końca jest przecież wiarygodne ;) Myślałem wcześniej o czymś w rozmiarze 2,5m z oferty ArtHobby jak również o DG1000 z HobyyKing-a. Hmm, czy może lepiej odłożyć i kupić coś porządnego (mam na myśli np Evolution 2,5M lub Serenity 2,5m)? Choć z ArtHobby mam złe doświadczenia i gdyby nie to, to pewnie bym już u nich dokonał przed wakacjami zakupu gdy miałem trochę gotówki odłożonej na hobby. Kiedyś kupiłem tam silnik, a jak chciałem zamówić część do niego to mnie totalnie olano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie tajemnica, to jak gdzie jest dokładnie ta górka, i przy jakim kierunku wiatru można tam latać?

 

Co do modelu, to polecam Serenity 2.5M. Sam takim latam od tego sezonu, co tu dużo mówić, świetny model, bardzo łatwy w pilotażu, masa do lotu to ok.1,2kg, jeżeli chcesz polatać na zboczu przy silniejszym wietrze, wystarczy dołożyć trochę balastu. Poniżej kilka fotek :D

Dołączona grafika

By kobe242

Dołączona grafika

By kobe242

Dołączona grafika

By kobe242

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękny model! :D

Teraz jeszcze by się do kompletu przydała wypowiedź kogoś kto używa Evolution :wink:

A może ktoś kto lata produktami Leszka Kwarcińskiego się wypowie? Wysłałem zapytanie o cenę i model z klapami i dostałem ekspresowo odpowiedź: 760zł więc trochę taniej niż w ArtHobby, a przede wszystkim nie trzeba się prosić i z tego co ktoś pisał na forum jest mniej zachodu żeby model ulotnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś kto lata produktami Leszka Kwarcińskiego się wypowie? Wysłałem zapytanie o cenę i model z klapami i dostałem ekspresowo odpowiedź: 760zł więc trochę taniej niż w ArtHobby, a przede wszystkim nie trzeba się prosić i z tego co ktoś pisał na forum jest mniej zachodu żeby model ulotnić.

Poszukaj wątek o FALCONie Leszka K. - długi Ci on i wiele można się w tym wątku dowiedzieć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.