Skocz do zawartości

Jaki silnik do Sbach342 2,26m


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 pytania kierunek pull-pull ma mieć skrzyżowane linki? Drugie podkładki sklejkowe pod silnik przykleja się do firewala czy tylko skręca w śrubie (jak podkładkę)?

PS. Zakupiłem karister na alledrogo , gdzieś mi się schowały wręgi pod niego

Poprosimy foto,dla jasności :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Linki do steru kierunku wyprowadzamy tak jak to przewidział konstruktor modelu. Jeśli szczeliny są krótkie, linki należy krzyżować. Linki kierunku prowadzimy prosto , gdy szczeliny w kadłubie są długie. W modelach GW/Axar szczeliny są krótkie. Jeśli poprowadzić linki równolegle, będą opierać się o wręgi w kadłubie. Nie polecam. Należy też pamiętać , by na jedną z linek zaciągnąć osłonę np. bowden , aby uniemożliwić tarcie metal-metal i ewentualne zakłócenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś wymieniłem oryginalny zbiornik (w HK za pół dolara) z zestawu na Great planes 720 ml- teraz przewody nie będą się zsuwać z rurek (są większej średnicy), czekam na zawór do tankowania, mam problem z tłumikiem , najchętniej wrzuciłbym puszkę ale to jeszcze bardziej psuje wygląd mordy, bedę walczył z karnistrem lub sięgnę głębiej do kieszeni po $ na pitsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.