Skocz do zawartości

Zamienniki DSM2 Spektrum


zbyszek78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś czas temu pokazały się te zamienniki:

1. http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11965

2. http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=12586

Czy ktoś już je testował?

Jakie mają rzeczywiste parametry (zasięg) i który z nich polecacie?

Ja chcę jeden z nich zastosować do trenerka Cessny (1,5m rozpiętość skrzydeł) i do szybowca AXN z napędem pchającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są odbiorniki typu parkflyer więc do 1,5m modelu raczej nie bardzo się nadają

 

w pierwszym linku jest to wyraźnie napisane że do małych samolotów a drugi to odpowiednik 6100E

 

mam 2 z drugiego linku narazie nie zauważyłem nic dziwnego ale kupowałem je tylko z myślą o deproniakach i nie mam zamiaru zakładać ich do większego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Podpinam się pod temat.

Czy taki satelita będzie kompatybilny z odbiornikiem SPEKTRUM AR6200?

W hobbycity piszą piszą po przetłumaczeniu przez translator "Dla DSM2 Spektrum produktów, odwiedź lokalnego sklepu hobby."

Może ktoś z kolegów zastosował tego satelitę do SPEKTRUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Kupiłem ten pomarańczowy wynalazek do ESA jest git daleko nie latałem ale nie widać zbytnich problemów z użytkowaniem binduje się i działa do modelu za 1000€ nie wstawię ale do zabawek nie widzę problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.