Skocz do zawartości

rewelacyjne brzeszczoty do piłek włosowych ręcznych, w Leroy


young

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ku zaskoczeniu w Leroy są dostępne piłki do pił włosowych w dobrej jakości i aż 6 rozmiarach

tzn wielkości i gęstości ząbków oraz jeden rodzaj coś w rodzaju drutu tnącego, niestety wada że są pakowane w opakowanie zbiorcze. Cena może nie mała ok 30 zł ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drucik to brzeszczot spiralny.

Po ile sztuk z każdego rozmiaru ?

Jakie rozmiary ?

 

I jakiego to typu brzeszczoty : z przetyczkami czy bez

 

Typ zębów :

jednostronne Dołączona grafika

dwustronne krowi ząb Dołączona grafika

jednostronne z kilkoma w druga stronę (do wyrzynarek ) Dołączona grafika

 

 

Do : drewna , metalu , plastiku , włókna węglowego , ceramiki/kamienia , szkła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat :

rewelacyjne brzeszczoty do piłek włosowych ręcznych, w Leroy

Skąd wiadomo że one są rewelacyjne?

Kupowałem tam brzeszczoty do wyrzynarki elektrycznej i były figę warte ....

 

ku zaskoczeniu w Leroy są dostępne piłki do pił włosowych w dobrej jakości i aż 6 rozmiarach

faktycznie -bardziej można by się spodziewać tam bananów...

 

nie bardzo rozumiem tego tematu zero konkretu - suche info jakby ktoś musiał się pozbyć towaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

czasmi pojawiają się zapytania gdzie kupić "to i owo" jest to jedynie chęć podzielenia się informacją. Bo sam czasami szukam różnych drobiazgów, i nie zawsze są tam gdzie teoretycznie powinny być. Tak miałem z brzeszczotami do elektrycznej wyrzynarki /takie z przetyczkami/ chcieli mi je sprowadzić na indywidualne zamówienie, a te okrągłe pierszy raz widziałem, myślę że nie wszyscy wiedzą że istnieją.

A konkret to jest taki że można kupić w konkretnym miejscu, gdyż nie jest to towar tak powszechny jak banany :)

wysokich lotów, z modelarskim pozdrowieniem czuwaj......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkret jest wtedy gdy do informacji podajemy

- markę produktu lub nazwę producenta , zalety i wady , ilość sprzedażową i cenę ...

reszta jest bez znaczenia

Kupowałem tam piłki firmy DEDRA zarówno do wyrzynarki modelarskiej elektrycznej - z zaczepami jak i brzeszczoty do ręcznej i niestety mam o tym produkcie bardzo złe zdanie.

Gdybym kupił jedno opakowanie mógłbym zgonić na pecha ale ja robię zakupy hurtowe do firmy . Kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje mówiło stare powiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.