Skocz do zawartości

Turnigy 9X 2.4GHz 8Ch Receiver (V2)


BIZON

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak długo były :)

Ja czaiłem się na nie od 18 sierpnia :) więc byłem zaskoczony że się pojawiły bo info na stronie automatycznie zmieniało się że dostawa na początku przyszłego tygodnia.

Dopiero w zeszłym miesiącu zmieniło się że dostawa na początku listopada - i proszę sukces.

A generalnie i tak długo były w porównaniu np. do serw Turnigy 9gram - które są praktycznie wirtualnie - 30 sekund po otrzymaniu maila z informacją że są na stanie - status BK.

 

Info na stronie dalej jest niezmienione - może jednak jeszcze coś rzucą na początku listopada :)

 

Jak ktoś zamówił to niech da info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

pojawił się import na allegro :)

a w HK to pewnie I kwartał 2011 z naciskiem na końcówkę kwartału.

Po czym wnosisz? Na HK podają, że odbiorniki będą dostępne na początku grudnia.

Widać , że kolega Lordg90 doświadczony bo odbiorniki się nie pojawiły do dzisiaj...... a jest końcówka stycznia 2011 :cry: Ja w ostatni piątek upolowałem aparaturę TURNIGY 9X więc w oddzielnym zamówieniu kupiłem 5 odbiorników - są co prawda niedostępne ale skoro już zapłaciłem , to rozumiem , ze jak się pojawią to się załapię. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił się import na allegro :)

a w HK to pewnie I kwartał 2011 z naciskiem na końcówkę kwartału.

Po czym wnosisz? Na HK podają, że odbiorniki będą dostępne na początku grudnia.

Widać , że kolega Lordg90 doświadczony bo odbiorniki się nie pojawiły do dzisiaj...... a jest końcówka stycznia 2011 :cry: Ja w ostatni piątek upolowałem aparaturę TURNIGY 9X więc w oddzielnym zamówieniu kupiłem 5 odbiorników - są co prawda niedostępne ale skoro już zapłaciłem , to rozumiem , ze jak się pojawią to się załapię. :wink:

Nie pojawiły się bo ja je miałem zamówione 2 miesiące temu. Od tygodnia mam status SHIPPED :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem sobie Turnigy 9X i zastanawiam się co zrobić z odbiornikami - czy polować jak będą dostępne, czy zamówić backorder i mieć nadzieję, że nie będę czekał w nieskończoność.

 

Ewentualnie może poszukać zamienników? Wydawało mi się, że kiedyś przy odbiornikach HK widziałem info, że działają też z T9X, ale nie mogę tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem sobie Turnigy 9X i zastanawiam się co zrobić z odbiornikami - czy polować jak będą dostępne, czy zamówić backorder i mieć nadzieję, że nie będę czekał w nieskończoność.

 

Ewentualnie może poszukać zamienników? Wydawało mi się, że kiedyś przy odbiornikach HK widziałem info, że działają też z T9X, ale nie mogę tego znaleźć.

Jak znajdziesz zamienniki to daj znać na PW :wink: Jak ja znajdę to też dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.