Skocz do zawartości

Speed 400 aero


Rekomendowane odpowiedzi

Nie licząc przywitania to mój 1-szy post, więc jeszcze raz Witam :)

 

Oczywiście nie wypada przychodzić z pustymi rękami :wink: , więc pokażę moje najnowsze dokonanie. Jest to 2-gi balsowy model w mojej karierze-proszę o wyrozumiałość :)

 

Zdjęcia nie są najnowsze, ale na razie nie mam możliwości aktualizacji.Zmieniona jest owiewka kabiny na niebieską i bez tego brzydkiego połączenia, no i śmigło.

 

5d3405cd214f6a1e.jpg

 

tutaj ze śmigłem spalinowym :oops:

 

9782956745a1fdf8.jpg

 

e082d5bc559e6cd7.jpg

 

b5e42f14e567ebec.jpg

 

Trochę danych co do wyposażenia, bo to konstrukcja tutaj widzę znana(u mnie wszystko jak w planach):

 

silnik Dualsky 2826-15

zasilanie Lipol E-tech 2s 1320mAh (moje pierwsze lipole :) )

serwa Dynam

regulator też (25A)

odbiornik rex5+

Jak na razie były tylko próby kołowania bo pogoda masakryczna :( :?

Proszę o jakieś uwagi/porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem czytałem przed i w trakcie budowy chyba wszystkie posty na jego temat na 3 forach. Ten i Tomka też :)

Jak zaraz nie przestanie lać i wiać to nie wiem co zrobię...może następny model :wink:

Trochę mi się nie podoba oklejenie w niektórych miejscach...chyba brak wprawy :)

 

edit:

 

Oczywiście w moim modelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu udało mi się polatać :)

Wieczorem wiatr przestał wiać, więc wziąłem RWD i speeda.

Na rozgrzewkę polatałem RWD, potem przesiadłem się na mojego akrobata i...o mało go nie rozwaliłem :wink: ten samolot w moim pierwszym odczuciu wydawał się rakietą :)

Po awaryjnym lądowaniu zmniejszyłem wychylenia lotek i SW, ustawiłem exp i to było to :D

Samolot chodzi nawet za moją niewprawną ręką. Po około 8 min stwierdziłem, że robi się dość ciemnawo więc posadziłem samolocik miękko w zbożu (lądowanie na trawie RWD zakończył na plecach :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.