krzysiek w Posted July 6, 2007 Posted July 6, 2007 JAk w temacie Chodzi o to by dwa kable serw schodzily sie w jeden,by nie trzeba bylo uzywac rozlaczki y
marcin133 Posted July 6, 2007 Posted July 6, 2007 No i Krzysiek w czym masz problem? Polutuj zgodnie z kolorami - dokładnie to samo robi złączka Y
krzysiek w Posted July 6, 2007 Author Posted July 6, 2007 tak myślałem,ale wolałem sie upewnić dzieki
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.