Skocz do zawartości

Diamond DLG


kielonnn

Rekomendowane odpowiedzi

wojtek-a, dzięki za dobre słowa :) regulować mogę górną i dolną granicę.Ponoć mam jeszcze jakieś funkcje do wyboru, ale narazie mi są one nie potrzebne.

 

PUPI, akurat szafka jest projektu mojego znajomego, który również ją wykonał. Najprawdopodobniej w niej są dwa przekaźniki oraz trafo.

 

Działa to podobnie jak patent typu puszka z dwoma śrubami, opisany gdzieś tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli teraz masz za mały (pytanie ile za mały, oraz jak z długością ramienia) to zmiana na większy na pewno poprawi stateczność podłużną, Jednak zmieni Ci się SC, trzeba będzie model doważyć. Przy okazji jeśli za mały jest poziomy to i pewnie pionowy taki również będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Więc trzeba odświeżyć wątek :P Na ukończeniu jest II wersja D!amonda :faja: , lżejsza o nieco większej powierzchni niż w poprzednim. więcej zdjęć na:

 

http://picasaweb.google.com/116081017893462560386/DAmondV2Light#

 

Poprzednią wersje poprawię i myślę ją sprzedać, więc jak ktoś zainteresowany to pw lub gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.