Deem Posted July 6, 2007 Posted July 6, 2007 Czym przykleić (przymocować) szybkę, owiewkę (czy jak ją tam zwał) otwartej kabiny? Mocowałem już na gęsty CA i żywicę pięciominutową. W pierwszym i drugim przypadku trzyma się na słowo honoru nie wspominając, że klejenie do przyjemnych nie należy. Czy jest na to jakiś patent?
gregwait Posted July 6, 2007 Posted July 6, 2007 Witam Spróbuj tego http://rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=138_145&products_id=1068
czhomik Posted July 6, 2007 Posted July 6, 2007 ja zauważyłem ciekawy patent na dwustronna taśmę klejącą (taka piankowa) tu linki do modeli gdzie owe zastosowanie wykorzystano : http://www.wieslawchmielewski.com/warsztat/extra260/extra260.html http://www.rctorun.pl/koledzy/robert/katana/katana.html#bierz
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.