Skocz do zawartości

Turnigy accucel 6 Pomocy!!


jedrekxxd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem. Ładowarka można powiedzieć, że nie używana i mam problem z łądowaniem pakietów. Gdy chce balansować pakiet 3s, wszystko podłączam jak należy a mi wyskakuje ze jedna z cel ma za małe napięcie, więc podczas tego ładowania szybko sprawdzam i na ładowarce pokazuje ze jedna z cel ma 2,7. Ale to nie możliwe bo jak sprawdzam miernikiem to wszystkie maja równo po 3,7v. Nie, że tylko przy 1 pakiecie tak się dzieje, ale przy wszystkich. Jeden pakiet 2200mAh mi przez to padł. Proszę was o pomoc bo ja kur.. nie wyrobie z tą ładowarką. Użyta była dosłownie raz, i teraz cały czas mam z nią jakiś problem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na You tube jak tą ładowarkę się kalibruje do odpowiedniego napięcia na cele. Być może Twoja wymaga takiej kalibracji. Nie za bardzo pamiętam jak się to robi a więc może ktoś bardziej kompetentny się wypowie.

Ja posiadam taką samą i nie mam z nią problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak,

 

Wciskasz przyciski "-" oraz "enter" podłączasz zasilanie ładowarki, trzymasz aż do ukazania się menu kalibracji, oczywiście pakiet musi byc podłączony. Na ekranie ładowarki będziesz widział łączne napiecie na całym pakiecie, teraz musisz sprawdzic dokładnym miernikiem jakie napięcie ma pakiet. Jeśli ładowarka bedzie pokazywała zbyt mało albo zbyt dużo klikasz odpowiednio przyciski "-" lub "+" tak aby napiecie na mierniku i ładowarce wynosiło tyle samo.

Akceptujesz przyciskiem "Enter (Start)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.