Skocz do zawartości

Corona Synthesized Receiver 4Ch 35Mhz (v2) - zakłócenia


brachup

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niedawno kupiłem ten oto odbiornik

http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5785

 

Dzisiaj model (halowy) został oblatany na powietrzu i w niektórych momentach tracił zasięg. Objawiało się to nagłymi zachowaniami i skrętami. Lotki samoczynnie się wychylały i samolot tracił wysokość. Czy ktoś miał podobny problem z tym odbiornikiem? Posiadam aparaturę graupner mx-12, która jest na pewno sprawna. Antena od odbiornika nie jest naderwana.

 

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie wszystkie Corony 4,6,8kan na syntezie poszły do kosza, zaczęły świrować i momentami traciły odbiór ( prawdopodobnie się wylogowały z częstotliwości ),

po pierwszym krecie ( dwupłat do kosza + serwo szt 1 standard ) obstawiłem zasilanie.

Drugi kret, nowy pakiet zasilania sprawdzony zasięg i w drugim locie kret ( do kosza wszystko, ULG STICK 80 cm silnik MDS 18 ,wał wyszedł przez tylny dekiel ,5 *serwo 9g )

po około dwóch minutach zero reakcji na nadajnik i spiralom na pełnym gazie trafił centralnie w 20cm kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.