Skocz do zawartości

Micro heli - BELL


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek dotarła do mnie paczka z takim o to mikro modelem z Honk Kongu:

Dołączona grafika

 

który jest wzorowany na prawdziwym heli BELL'a.

 

Ma niecałe 20cm długości i waży 29 gram. Jest to wersja z żyroskopem i włączanym/wyłączanym światłem szperacza. Koszt zakupu z przesyłką 32 USD. Czas doręczenia od momentu zamówienia wyniósł 10 dni.

Parę fotek:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Model kupiłem z przeznaczeniem na prezent urodzinowy dla ojca, ale nie mogłem się powstrzymać od "sprawdzenia" go :oops:

Powiem tak...manetka gazu do połowy i :jupi: :rotfl: banan na twarzy jak rzadko kiedy.

 

Krótki filmik z oblotu:

http://vimeo.com/16830623

 

 

Modelik wisi sam w powietrzu. dzięki żyro. I teraz już wiem, że zaraz zakupię taki sam dla siebie i zimą nudzić się nie będę :lol2:

Polecam każdemu, kto ma trochę miejsca w domu do polatania i zbywa mu stówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Bardzo fajna zabawka, dobrze wiedzieć, że akurat ten model lata.

 

2)

 

Modelik wisi sam w powietrzu. dzięki żyro. I teraz już wiem, że zaraz zakupię taki sam dla siebie i zimą nudzić się nie będę :lol2:

Obwiam się, że znudzisz się BARDZO szybko, no ale to tylko 100zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Noszę się z zamierem kupna podobnego hel (LINK) , widziałem u kumpla jak lata i... frajda przez kilka dni murowana :jupi: Nie jest to zaawansowany technicznie model, a daje dużo satysfakcji z latania po pokoju. Z całą pwenością polecam jako prezent (np dla taty :wink: ) albo dla samego siebie jak krótka chwila odpoczynku (np podczas reklamy telewizyjnej, bo bateria akurat na tyle starcza, ok 10min)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to lata, ale to zabawka na kilka dni. Fakt, stabilna zabawka.

Ja kupiłem mikrokopterka na takich samych "bebechach" jak Mars_2000 (wnioskuję po "aparaturze", że ta sama fabryka je zrobiła ;)), ale o "sportowym" wyglądzie. Wierna kopia Syma S107.

Kosztował ok. 10 USD i odbiór osobisty na bazarze w HK. :mrgreen: Takie zajęcie na czas, kiedy nie chce się wyjść z domu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny model, ale wtyczka ładowarki się "trochę" przemieszcza, ciężko jest go ładować. Rzeczywiście, fajna zabawka na jakiś czas, natomiast przy częstym używaniu staje się trochę nudny.

Mam za to model losi micro (samochód), jeżdżę nim prawie codziennie, ale samo ułożenie toru dla takiego czegoś to już zabawa... taki filmik:

(to nie ja jeżdżę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny model, ale wtyczka ładowarki się "trochę" przemieszcza, ciężko jest go ładować. Rzeczywiście, fajna zabawka na jakiś czas, natomiast przy częstym używaniu staje się trochę nudny.

Mam za to model losi micro (samochód), jeżdżę nim prawie codziennie, ale samo ułożenie toru dla takiego czegoś to już zabawa... taki filmik:

(to nie ja jeżdżę)

kurde!gdzie to można kupić?i ile kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.